Skocz do zawartości

Witam, pierwszy francuz zamieszkał w moim garażu !


pepe75

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałem się pochwalić nowym nabytkiem, jest nim Citroen c-elysee rocznik 2014, w kolorze gris shark metalik. Samochód wyposażony w silniczek 1,2 72km, 

Szukałem kilka tygodni interesującego mnie egzemplaża az w końcu bingo!

Czy ktoś z forumowiczów posiada też takie autko? Mógłby podzielić sie doświadczeniami? Mój za 1500 km wymaga wymiany oleju, ostatnio byl wlany total 9000 0w30 pozostać przy tym czy zmieniać na inny gatunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się tego obawiałem, ale w sumie nie jest tak źle, w porównaniu z fabią II 1,2 HTP którą jeszcze do niedawna powoziłem służbowo to jest istny szatan ]:->

Może odczucie jest spowodowane dosyć krótką skrzynia biegów której ewidentnie brakuje 6 biegu,

Jadąc w trzy dorosłe osoby bez problemu osiągnął 140 km/h na DTŚce miało jeszcze trochę zapasu lecz robiło się głośno i niprzepisowo

Na nowego Tipo nie wystarczyło, więc zacząłem poszukiwania 2-3 letniego niezbyt zużytego autka dla rodziny 2+2 ( dzieci wyrośnięte z wózków)

Logan jakoś nie przemawiał do mnie swoją stylistyką, stanęło na jednym z dwóch Peugeot 301 / Cytryna  C-elysee

Ma być wygodnie raz w roku wyjechać na wczasy i niedrogo dotoczyć w pozostałe dni do pracy 2x50km

Liczę że spełni oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pepe75 napisał:

Cześć, chciałem się pochwalić nowym nabytkiem, jest nim Citroen c-elysee rocznik 2014, w kolorze gris shark metalik.

Mogę tylko pogratulować :oki:. Kupiłeś najlepszy i najładniejszy samochód jaki jest w tej chwili dostępny na rynku w swojej klasie. Niech służy i cieszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2017 o 11:51, pepe75 napisał:

Cześć, chciałem się pochwalić nowym nabytkiem, jest nim Citroen c-elysee rocznik 2014, w kolorze gris shark metalik. Samochód wyposażony w silniczek 1,2 72km, 

Szukałem kilka tygodni interesującego mnie egzemplaża az w końcu bingo!

Czy ktoś z forumowiczów posiada też takie autko? Mógłby podzielić sie doświadczeniami? Mój za 1500 km wymaga wymiany oleju, ostatnio byl wlany total 9000 0w30 pozostać przy tym czy zmieniać na inny gatunek?

 

Ja posiadam od niecałego miesiąca, ale z silnikiem 1,6 i 2016r więc doświadczeń za dużo nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.