Skocz do zawartości

pistolet lakierniczy do prac domowych


Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie mam cały sprzęt lakierniczy jednak nie malowałem drewna pistoletem z tej prostej przyczyny że jest porowate, i tu pędzel spisuje sie dużo lepiej.

Chyba że chodzi o warstwę wierzchnią wtedy OK.

ZTCW te farby które opisujesz to są dość gęste, znacznie gęstsze od akryli więc potrzebujesz dyszy 1.8 być może 2.0.

Konkretnego pistoletu nie doradzę bo jak mi potrzebny to idę do sklepu z art. lakierniczymi i tam kupuję, w razie czego jest kogo opierniczyć gdy np. źle rozpyla ;)

Za 150 zł w tej chwili powinieneś kupić coś sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby drzewo jest porowate i nie równe, ale jak się je dobrze wyszlifuje to wtedy nie ma źle. Wiem, że pistolet to nie to samo co pędzel, ale i nim da się odpowiednio pomalować. Wcześniej malowałem elektrycznym i dawałem radę, tylko problem był z jego ustawieniem. 

 

Niestety jako, że już wiele prac zrobił czas mu pozwolić odejść na emeryturę i zastąpić go czymś innym. Dlatego padło na zwykły pistolet podpinany do kompresora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.