Skocz do zawartości

Radio 6000 CD - Fiesta mk6 - VOL 5 przy starcie.


romano11

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać :)

 

Jak w temacie: jest sobie radio 6000 CD we fieście. Czego bym nie zrobił - ściszył, podgłośnił, jak nie wyłączył - kluczykiem czy na gałce, to kolejne włączenie tego irytującego wynalazku odbywa się z poziomem głośności VOL = 5 :oslabiony:

Czy ktoś się orientuje co do możliwości zmiany (jak się wydaje) fabrycznie nastawionej głośności? Nie wiem: podpiąć się do jakiego komputra, cy cuś... :hmm: może być nawet ASO, byle to zmienili :hehe:

 

Pozdrawiam - romano11 :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2017 o 16:27, DoLeCk napisał:

Z reguły winna być taka możliwość.

Szukałeś instrukcji tegoż urządzenia?

 

Nie tylko szukałem, ale ją gruntownie przestudiowałem i jedyne, o czym tam wspominają, to odrębne ustawienie głośności dla komunikatów drogowych (TA)...

No nic, pozostaje się chyba oswoić z takim rozwiązaniem :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W s-max radio zostaje na tym samym poziomie głośności jak zostaje wyłączone. Ale jak to się ustawia to niewiem. Mam też 6000 cd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Dnia 13.02.2017 o 09:16, romano11 napisał:

 

Czy ktoś się orientuje co do możliwości zmiany (jak się wydaje) fabrycznie nastawionej głośności? Nie wiem: podpiąć się do jakiego komputra, cy cuś... :hmm: m

Pozdrawiam - romano11 :papa:

 

Patrząc na ten schemat:

schemat-radia-fiesta.jpg

 

To sprawdź czy masz na złączu A podpięty pin 12. Odpowiada on za automatyczną kontrolę głośności w radiu. 

Jak źle działa, to może wypnij? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Slawek_L napisał:

Patrząc na ten schemat:

 

To sprawdź czy masz na złączu A podpięty pin 12. Odpowiada on za automatyczną kontrolę głośności w radiu. 

Jak źle działa, to może wypnij? 

 

Masz na myśli AVC? Akurat do działa bez zastrzeżeń. Do wtyczek dostanę się bez wyjmowania radia z miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, romano11 napisał:

 

Masz na myśli AVC? Akurat do działa bez zastrzeżeń. Do wtyczek dostanę się bez wyjmowania radia z miejsca?

 

Tak, AVC. Od biedy tak (żeby obejrzeć). Aby coś robić musisz odpiąć wtyczki. Pamięć radia jednak zgubisz dopiero

jak odepniesz główną wtyczkę.. Możesz jednak wtyczki A i B odpinać dowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.