Skocz do zawartości

F30 318i 3 cylindry - warte to coś?


Kysior

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega się przymierza do zakupu BMW F30 i trafił się ładny egzemplarz z tym silnikiem. Generalnie mało informacji na jego temat jest, ja na BMW się nie znam w ogóle :)

 

Jak z osiągami, awaryjnością, ekonomią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poczytam opinie o bmw z silnikiem o połowie ilości cylindrów względem tego o minimalnej ilości tychże w rzędzie.

 

PS Na poważnie pytasz o dużą "trójkę" o masie własnej prawie 1,5t z trzycylindrowym silnikiem? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎13‎/‎02‎/‎2017 o 10:12, Kysior napisał:

Kolega się przymierza do zakupu BMW F30 i trafił się ładny egzemplarz z tym silnikiem. Generalnie mało informacji na jego temat jest, ja na BMW się nie znam w ogóle :)

 

Jak z osiągami, awaryjnością, ekonomią?

 

@wujekcybul chyba taka jezdzi I nie narzeka :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, borbet napisał:

Chętnie poczytam opinie o bmw z silnikiem o połowie ilości cylindrów względem tego o minimalnej ilości tychże w rzędzie.

 

PS Na poważnie pytasz o dużą "trójkę" o masie własnej prawie 1,5t z trzycylindrowym silnikiem? :hmm:

 

Na poważnie. Zaciekawił mnie. Sporo ich jest podobno, bo są sporo tańsze. Sam bym nie kupił, ale pytanie kolegi mnie zaintrygowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2017 o 10:12, Kysior napisał:

Kolega się przymierza do zakupu BMW F30 i trafił się ładny egzemplarz z tym silnikiem. Generalnie mało informacji na jego temat jest, ja na BMW się nie znam w ogóle :)

 

Jak z osiągami, awaryjnością, ekonomią?

 

Jeździłem taką zastępczą, 2015 rok, automat 8 biegów i 3 cylindry pod maską. Auto tylko do miasta i w mieście przy normalnej jeździe bardzo poprawne, ciche, dobrze wykonane, nic nie trzeszczy itd. Natomiast silnik... Moja opinia jest niemiarodajna bo na codzień jeżdżę E39 z 6 cylindrami pod maską i osobiście nie wytrzymałbym z tą trójką dłużej niż tydzień. Podczas przyspieszania wydaje dźwięk jak stara wirówka mojej babci, bez żadnej przesady. Irytujący, wibrujący, nieładny po prostu. 

Jestem na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2017 o 10:12, Kysior napisał:

Kolega się przymierza do zakupu BMW F30 i trafił się ładny egzemplarz z tym silnikiem. Generalnie mało informacji na jego temat jest, ja na BMW się nie znam w ogóle :)

 

Jak z osiągami, awaryjnością, ekonomią?

Do spokojnej jazdy jest ok. Ekonomia też całkiem przyzwoita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.