Skocz do zawartości

Opel a isofix


Quattroporte

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Czy w Oplach VC ewentualnie Signum występuje ISOFIX w standardzie? Oglądam zdjęcia na internecie i na żadnym nie widzę wszywek. Czy ktoś z posiadaczy może potwierdzić istnienie ISOFIX w swoim aucie najlepiej wraz z foto?? I na których fotelach występuje :)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z tyłu na bocznych w gts-ie, wszywek brak, trzeba wymacać pod oparciem czy są uszy. Żeby się łatwiej wpinało foteliki dałem tam plastikowe prowadnice akcesoryjne (dają nieraz gratis niektórzy producenci foteli, można dokupić też luzem po ok 30zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z tyłu na bocznych w gts-ie, wszywek brak, trzeba wymacać pod oparciem czy są uszy. Żeby się łatwiej wpinało foteliki dałem tam plastikowe prowadnice akcesoryjne (dają nieraz gratis niektórzy producenci foteli, można dokupić też luzem po ok 30zl 

Czyli najlepiej podczas oglądania konkretnego auta trzeba szukać? Nie był to standard tylko opcja i nie każdy może to mieć??

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, technix napisał:

kurczę,  w mojej  corsie  c,  2003  jest  więc  w viki  raczej  nawet  w wersji  zaślepka  powinno być 

 

Musisz mieć chyba albo jakąś wyższą wersję wyposażenia albo może z jakiegoś zachodniego rynku? Bo na 99% w corsie c mojej szwagierki nie ma. Auto jest krajowe. Rocznik bodajże 2002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, technix napisał:

ty,  a widziałeś  jak  to jest  mocowane?  

To jest kawał  druta  przyspawanego do  budy 

 

Moze zamowil tego "druta" kupujac auto jako nowe.

Moje AH nie maja ISOFIX, jedna z PL, druga od Helmuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w VC 1.8 122 KM 2005r. isofixy są na zewnętrznych tylnych siedzeniach. Żadnych wszywek o tym informujących nie ma. Kawał druta wspawany do budy- bardzo łatwo wyczuć wsadzajac palce pod oparcie tylnej kanapy.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ZUBERTO napisał:

 

Moze zamowil tego "druta" kupujac auto jako nowe.

Moje AH nie maja ISOFIX, jedna z PL, druga od Helmuta.

Z tego co wiem, to w AH isofix był z tyłu w standardzie, więc jak możesz ich nie mieć?

 

Jestem wręcz pewien, że słabo szukałeś. 

 

Gdybyś nie wiedział jak to w Astrze wygląda wrzucam zdjęcie:

 

734b8be49bb9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2017 o 14:55, ZUBERTO napisał:

 

Moze zamowil tego "druta" kupujac auto jako nowe.

Moje AH nie maja ISOFIX, jedna z PL, druga od Helmuta.

 

Sprawdź dobrze tylną kanapę - z tego co pamiętam IsoFix z tyłu nie był opcją, a standardem w 2009 roku jak kupowałem w PL.

Dnia 25.02.2017 o 08:37, Raku napisał:

GTC z 2007 ma, VC z 2007 tak samo

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

 

VC 2003r sedan ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.