Skocz do zawartości

Wahacze Meyle do e46...


Prozaq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,gdzie można takowe zanabyć tzn.kto to ma w ofercie sprzedażowej?:hmm:Pracuję w sklepie motoryzacyjnym,ale nie widzę tego producenta ani w ofercie Interteamu , ani Intercarsu,także nie mają ich w katowickim Moto-profilu.W krakowskiej Motogamie też nie mają,w Polcarze też brak.:(Założyłem w połowie zeszłego roku wahacze firmy Rts pod zawieszenie m-pakiet(są tak jakby bardziej płaskie w miejscach stworzni zewnętrznych)ze względu na progresywne sprężyny eibacha z serii pro-kit i sportowych amortyzatorów bilstein b8.Dzisiaj podczas przeglądu technicznego wyszedł b.duży luz na sworzniach wewnętrznych góra-dół,gdzie nie zrobiłem na nich więcej niż ~10tys km.Zakładam,że osłony gumowe sworzni będą całe i zamierzam je reklamować. :ok:Wpadłem na pomysł by teraz założyć wahacze z wymiennymi sworzniach firmy Meyle zamiast przepłacać za TRW czy Lemfordera. :ok:

Dobrze kombinuję? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Prozaq napisał:

Wpadłem na pomysł by teraz założyć wahacze z wymiennymi sworzniach firmy Meyle zamiast przepłacać za TRW czy Lemfordera. :ok:

Dobrze kombinuję? ;]

Bardzo dobrze kombinujesz. Ja kupiłem e46 z założonymi już wahaczami Meyle (komplet z tulejami), były prawie nowe, sam zrobiłem 32 kkm na sprężynach M i latem na felgach 17". Zero luzów, a tuleje sztywniejsze od nowych Lemforderów, wiem, bo tydzień temu wymieniałem tuleje Lem. klientowi i po kopnięciu w koło nadal się lekko przesuwało. Na Meyle tego nie ma. No i oczywiście w przyszłości wymienisz sam sworzeń w razie konieczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2017 o 19:18, kaczorek79 napisał:

Bardzo dobrze kombinujesz. Ja kupiłem e46 z założonymi już wahaczami Meyle (komplet z tulejami), były prawie nowe, sam zrobiłem 32 kkm na sprężynach M i latem na felgach 17". Zero luzów, a tuleje sztywniejsze od nowych Lemforderów, wiem, bo tydzień temu wymieniałem tuleje Lem. klientowi i po kopnięciu w koło nadal się lekko przesuwało. Na Meyle tego nie ma. No i oczywiście w przyszłości wymienisz sam sworzeń w razie konieczności.

 

Znów potwierdzę, że wahacze meyle hd to dobry wybór dp e46. Za chwilę będę je miał w 330d już 3 lata i ze 35kkm. Póki co zero luzów, chrupania, stukania itp. Dodam, że jeżdżę po Wawie i przesadnie ich nie oszczędzam.  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.