Skocz do zawartości

Jakie 215/50 r17


awruK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobną zagwozdkę.

na chwili obecnej myślę najbardziej nad:

Hankook ventus Prime

Uniroyal Rainsport 3

Vredestein Sporttrac 5

I właśnie wpadły mi w okolo dębice presto UHP2. Ale na ich temat mało opinii w necie. Ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ciężko jest w Polsce o opinie na temat Dębicy Presto UHP, naród nie ma zaufania do tej marki na sezon letni, zimówki jakoś jeszcze mają wzięcie.

Fakt jest taki, że marka należy do koncernu Goodyear i nikt przecież specjalnie nie będzie robił opony od podstaw dla budżetowej marki, bo jest to w dzisiejszych czasach nieopłacalne, opona musi bazować na innych sprawdzonych produktach. Jestem zdania, że obecnie są do przyzwoite gumy, a cena jest niższa, bo nie ma dużych kosztów związanych z reklamą itp.

Jak dla mnie nówki UHP pierwszej serii są dużo lepsze niż poprzednie posiadające 5,5-6mm bieżnika Pirelli Cinturato P7, które miały problemy z trakcją przy małej mocy auta, a na mokrej nawierzchni średnio trzymały w zakrętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kraviec napisał:

Niestety ciężko jest w Polsce o opinie na temat Dębicy Presto UHP, naród nie ma zaufania do tej marki na sezon letni, zimówki jakoś jeszcze mają wzięcie.

 

Ba, posłuchaj tutejszych opinii, szczególnie jak mało kto z nich korzystał. UHP nie znam (znaczy znam, ale prywatnie obuty nie byłem), ale na Presto ( w tym HP) trochę km zrobiłem i złego słowa nie dam powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎27‎.‎02‎.‎2017 o 11:27, Focus206 napisał:

Mam podobną zagwozdkę.

na chwili obecnej myślę najbardziej nad:

Hankook ventus Prime

Uniroyal Rainsport 3

Vredestein Sporttrac 5

I właśnie wpadły mi w okolo dębice presto UHP2. Ale na ich temat mało opinii w necie. Ktoś coś wie?

Presto UHP2 jest nowa i opinii brak, ale to kopia GY Efficientgrip Performance. Nawet robiona w tych samych fabrykach. Dla zmyłki w Dębicy jakieś szlaczki porobili, które mają głębokość pół milimetra, zjadą się i zostanie GoodYear. Opona wykonana prawidłowo, dość miękka na bokach, niezbyt ciężka, przede wszystkim nie ma żadnych uskoków przy wyważaniu. Dziś zakładałem w rozmiarze 235/45R17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.