Skocz do zawartości

Honda HR-V


Mobil1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :skromny:

Żonie spodobała się właśnie Honda HR-V.

Ktoś z Was może jeździł 1.5 i-vtec w manualu?

Cena dosyć wygórowana, ale szczerze nie miałem nawet okazji wsiąść do niego i pomacać.

Każda opinia będzie dla mnie cenna ;]

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w ubiegły weekend okazję zrobić jazdę próbną. Bardzo fajne auto do spokojnej, miejskiej jazdy. Wysokie, pakowne, wygodnie się wsiadało i siedziało. Niestety, każda próba żwawszej jazdy odbierała radość - bo osiągi nie były wybitne, a hałas zaczynał się bardzo szybko. Po mieście można szybko włączyć nawet 6 bieg (!) i będzie cicho, ale na autostradzie obrotów się nie oszuka :(. Szukam auta pod kątem komfortu, więc na te sprawy zwracałem najwięcej uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, muha napisał:

Miałem w ubiegły weekend okazję zrobić jazdę próbną. Bardzo fajne auto do spokojnej, miejskiej jazdy. Wysokie, pakowne, wygodnie się wsiadało i siedziało. Niestety, każda próba żwawszej jazdy odbierała radość - bo osiągi nie były wybitne, a hałas zaczynał się bardzo szybko. Po mieście można szybko włączyć nawet 6 bieg (!) i będzie cicho, ale na autostradzie obrotów się nie oszuka :(. Szukam auta pod kątem komfortu, więc na te sprawy zwracałem najwięcej uwagi.

Z moich osobistych obserwacji wynika, że to typowa przypadłość współczesnych japończyków. Jakimkolwiek nie jechałem, to miałem wrażenie, że w środku zawsze, a zwłaszcza powyżej 100 km/h, jest głośniej niż w konkurencyjnym modelu europejskiej marki. Z zewnątrz z kolei mam wrażenie, że japońskie samochody mniej słychać niż europejskie. Czyżby japończycy walcząc z masą, bardzo oszczędzali na wygłuszeniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dla mnie to auto jest absurdalne pod tym wzgledem ze kosztuje zauwazalnie wiecej niz Civic (przynajmniej dopoki nie bedzie tego najnowszego, drozszego :phi: ) za to silnik ma mniejszy i slabszy (1.5 vs 1.8). To nie ma prawa dobrze dzialac, zreszta w Civicu silnik 1.8 jakiegos mega przeciagu nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2017 o 19:54, Mobil1 napisał:

Witajcie :skromny:

Żonie spodobała się właśnie Honda HR-V.

Ktoś z Was może jeździł 1.5 i-vtec w manualu?

Cena dosyć wygórowana, ale szczerze nie miałem nawet okazji wsiąść do niego i pomacać.

Każda opinia będzie dla mnie cenna ;]

Pozdrawiam!

 

 

Przerabiałem ostatnio też rajd po kilku ASO za suvem. honda jeszcze nie jest najdroższa. Toyotę żona widziała - C-HR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.