Skocz do zawartości

JBL Decade DA3504 - czy warte to coś?


waho

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że w internetach informacji na temat w/w wzmacniacza jak na lekarstwo.

Nada to się do napędzenia suba zbudowanego na JBL GT5-12?

Bass nie ma łamać kości, a jedynie wypełniać pustkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie będzie za słaby do tego suba...

Dane techniczne suba:

  • Rozmiar: 12" (30 cm)
  • Typ: głośnik niskontonowy
  • Moc ciągła: 275 W
  • Moc szczytowa: 1100 W
  • Impedancja: 4 Ohm
  • Skuteczność: 93 dB 
  • Pasmo przenoszenia: 23 - 450 Hz

Dane techniczne wzmacniacza:

4 x 35 W / 4 Ohm (0,01% THD),
4 x 50 W / 2 Ohm (0,01% THD),
2 x 100 W / 4 Ohm (0,01% THD) w mostku,
Czułość wejścia: 250mV - 4V,
Odstęp sygnału od szumu: > 90 dBA,
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz +1dB, -2d,
Max. pobór mocy: 34A,
Wymiary (wys. x szer. x gł.): 65 x 295 x 300 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj wziąłem się za temat i poskładałem wszystko do kupy, powiem szczerze że jestem pozytywnie zaskoczony.

Zrobiłem suba zamkniętego ~28L, całość podpięta w mostek, LPF ustawione 125HZ, to wszystko leży w bagażniku sedana no i całkiem przyjemnie masuje plecki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wczoraj wziąłem się za temat i poskładałem wszystko do kupy, powiem szczerze że jestem pozytywnie zaskoczony.
Zrobiłem suba zamkniętego ~28L, całość podpięta w mostek, LPF ustawione 125HZ, to wszystko leży w bagażniku sedana no i całkiem przyjemnie masuje plecki


LPF 125 to bardzo wysoko jak na sub 12 cali. Oczywiscie wszystko zalezy od tego jakie woofery masz w drzwiach, ale mimo wszystko wysoko. Pytanie jeszcze jakie zbocze ma filtr we wzmacniaczu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz spróbować LPF 78? Bo taka opcja też istnieje. W drzwiach jest peugeotowski standard, póki co nic nie cudowałem, a co do odpowiedzi na zbocze filtru to niestety, ale nie mam zielonego pojęcia. Informacji na temat wzmacniacza prócz schematów elektrycznych jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2017 o 11:21, waho napisał:

Sugerujesz spróbować LPF 78? Bo taka opcja też istnieje. W drzwiach jest peugeotowski standard, póki co nic nie cudowałem, a co do odpowiedzi na zbocze filtru to niestety, ale nie mam zielonego pojęcia. Informacji na temat wzmacniacza prócz schematów elektrycznych jak na lekarstwo.

Jedyna opcja w takim razie to posłuchać. Potestuj w różnych ustawieniach i sam zobaczysz co lepiej pasuje do Twojego ucha ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.