Skocz do zawartości

Wycieraczka tylna Croma


kox

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz 2 padła tylna wycieraczka, zatarł się silnik przez wodę wlewającą przez ośkę. Gdzieś widziałem opis jak to załatwić i pozbyć się problemu a teraz znaleźć nie mogę...

W ramach ciekawostki ten sam typ silniczka jest w Punto II, Stilo tgl350 cena za używke do Cromy ca. 100zł, do Punto 2 zapłacilem 9zł :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje p&p czy trzeba coś zamieniać(może w przyszłości się przyda) , na początku stycznia  u mnie przestała działać - okazało się że jedna szczotka się skończyła, wymieniłem na nowe o podobnych rozmiarach i śmiga   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W P1 albo P2 rdzeń zardzewiał i wycieraczka mi nie chodziła, a teraz w trakcie zimy zauważyłem że w Cromie woda zbiera się pod pokrywą w klapie bagażnika ( rdzawe zacieki przy zamku) i wycieraczka chyba wolniej działa, pewnie też mi woda przez to leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jaro190 napisał:

pasuje p&p czy trzeba coś zamieniać(może w przyszłości się przyda) , na początku stycznia  u mnie przestała działać - okazało się że jedna szczotka się skończyła, wymieniłem na nowe o podobnych rozmiarach i śmiga   

ma dokładnie ten sam symbol i na foto wygląda identycznie, założę ale myślę, że na 99,9% p&p będzie.

10 godzin temu, kedlaw napisał:

W P1 albo P2 rdzeń zardzewiał i wycieraczka mi nie chodziła, a teraz w trakcie zimy zauważyłem że w Cromie woda zbiera się pod pokrywą w klapie bagażnika ( rdzawe zacieki przy zamku) i wycieraczka chyba wolniej działa, pewnie też mi woda przez to leci...

dokładnie to samo jest u mnie, na ryglu na śrubach jest rdzawy nalot. Przez te nalewanie wody zamek klapy mi padł rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Iron napisał:

Duży był problem ze ściągnięciem ramienia wycieraczki z ośki silnika ?

nawet nie, z tym, że ja już montowałem 3 silniczek i mam 2 ramię bo mi dzieciak urwał więc można powiedzieć na bieżąco ruszane :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Dnia 6.03.2017 o 09:06, kox napisał:

ma dokładnie ten sam symbol i na foto wygląda identycznie, założę ale myślę, że na 99,9% p&p będzie.

 

 

Jaki jest numer silniczka do Cromy?

Do Punto 2 są różne do 3D i 5D (różne numery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cacus napisał:

 

Jaki jest numer silniczka do Cromy?

Do Punto 2 są różne do 3D i 5D (różne numery)

U pomnij sie wieczorem. Mam chyba w piwnicy stary. Albo zobacz na aukcji silnik z cromy  wystarczy ze ten litery plus 4 cyfry się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.