Skocz do zawartości

SC 1.1 SPI - Nie działa wentylator chłodnicy ! Pomocy !


SebiiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę o pomoc. Pacjent to SC 1.1 SPI. Nie włącza się wentylator chłodnicy. Panowie kupiłem nie dawno SC i po montażu wskaźnika Auto Gauge zauważyłem że nie włącza się wentylator i temperatura na wskaźniku rośnie do 100-110 stopni i dalej by rosła na odcinku jakiś 10-15km. Nie wiem czy wcześniej wentylator działał bo nie jeździłem nim. Panowie czujnik auto gauge wkręciłem w miejsce gdzie był oryginalnie czujnik do kontrolki przegrzania (tam z tyłu głowicy) więc raczej nie to jest przyczyną. Pompa wody raczej sprawna bo Seicento grzeje w środku ślicznie gorącym powietrzem z nadmuchów. Wentylator podpięty na ostro również działa.. Czy to wina czujnika który jest wkręcony w chłodnicę ? Czy te czujniki były awaryjne i czy to on służy do włączania wentylatora ? Proszę o pomoc.

czujnik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po zagrzaniu silnika i odpięciu kostki od czujnika w chłodnicy i włączeniu kabelków w kostce wentylator się włącza i działa więc na 100% czujnik w chłodnicy walnięty. :) Jadę dziś kupić wymieniam i można na Spot do Rzeszowa jechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.