Skocz do zawartości

Będzie nowy fur


szastan

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra , widzę że zrobiło się trochę nerwowo - więc żeby nie było w przyszłości kontynuacji  - bo zamkniemy temat :oki:

 

No i nie "cytować" następnym razem załączników typu filmy , itd. w odpowiedzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dostałem update

 

Wersja

Kolor zewnętrzny

Kolor wewnętrzny

Opcje dodatkowe

Status logistyczny

Data OCF

Potwierdzony tydzień producji

TIPO SW LOUNGE 1.6 E-Torq 16v 110 KM AT6

722 - Perłowy Sabbia

301 - ciemnoszara z jasnymi wstawkami

40Y, 435, 452, 5DS, 80A, 8ZS, 8ZX, RSW

16 - Fixed order

07.03.2017

35

 

 

przełom sierpnia i września, ale dealer mnie zapewnia że ten termin powinien ulec skróceniu :panic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/14/2017 o 13:49, bielaPL napisał:

Maro_t uwierz nie musi być turbo. Mam tą c2 1.6 120KM i to naprawdę lata a tjet to muł przy nim niesamowity :) ten maluch ma super przyspieszenie. Ciągnie ładnie już od 2300 obrotów trochę wyżej niż tjet ale naprawdę dużo lepiej. Niska masa i duża moc to wystarczy :) nie musi być turbo hehe.

 

 

przesadzasz

mam bravo i twingo

turbo daje odczucie odejscia wczesniej 

twingo trzeba krecic zeby sie odpychalo

no chyba ze c2 jest duzo lzejsza w co watpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2017 o 13:31, szastan napisał:

Heh, dostałem update

             
             

przełom sierpnia i września, ale dealer mnie zapewnia że ten termin powinien ulec skróceniu :panic:

 

ja dwa auta, które odbierałem w salonie kupowałem takie, które były już fizycznie w PL więc nie znam się na zamówieniach, ale w umowie pewnie masz określony jakiś maksymalny termin odbioru, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maro_t oczywiście i po tym terminie mogę odstąpić bez konsekwencji od umowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Szkoda że dla nich nie ma konsekwencji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh zaszedlem sobie wczoraj do salonu pomarudzic nt. Carplaya i się nieoficjalnie dowiedziałem że auto ma datę produkcji na 11.04. albo glitch albo potwierdziło sie info o branych z czapy terminach początkowych :hehe: 

 

 

@bielaPL jak to nie ma. Odstąpienie przeze mnie od umowy powoduje że muszą mi zwrócić pełna kwotę zaliczki, ale to jeszcze nie jest problem bo to raptem kilka kpln. Problemem może być ze zostają z autem na placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Kontynuując wątek, padaka dotarła do dilera. W przyszły wtorek-środę mam odebrać. Z ciekawostek, jakaś promocja jest teraz (ale nie wiem czy lokalna czy globalna), w każdym razie uszczęśliwiono mnie trzecim rokiem gwarancji :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5/16/2017 o 12:48, szastan napisał:

Kontynuując wątek, padaka dotarła do dilera. W przyszły wtorek-środę mam odebrać. Z ciekawostek, jakaś promocja jest teraz (ale nie wiem czy lokalna czy globalna), w każdym razie uszczęśliwiono mnie trzecim rokiem gwarancji :ok: 

 

Globalnie tyle gwarancji daja :oki:.

Jestem ciekaw, jak bardzo inaczej i pod jakimi wzgledami bedzie Ci sie jezdzilo kombi w porownaniu z sedanem. Daj znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.