Skocz do zawartości

Problem z wydechem


Kaczyk_94

Rekomendowane odpowiedzi

Plecionki nie ma  wydech złożony na nowych rurach z przelotowy tłumikiem na koncu 

Wydaje mi się ze go przelewa i reszta paliwa spała się w wydechu czasem się świeci marchewa . Ale czemu to przelewa nie mam pojecia 

I to nie sam kolektor ale cały wydech od poczatku aż do ostatniego tłumika czerwony az musiałem uzyc gaśniczy zeby go ostudzić bo bałem się że zaraz się auto zapali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece kupilem nowe i pochodziły tydzień a teraz są takie czarne ze szok a drugie to ze na 2 i4 baniaku jak daje gazu to wyskakuja kable ze swiec nie wiem czemu a też nowe dopiero jak podgialem blaszki w kablach  to teraz siedzą bardzo mocno na swiecach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na ssaniu i pełnym bucie kaszlem przeleciałem 20km i cały wydech był prawie biały. Aż iskierki takie latały w przedziale silnikowym. Prawdopodobnie zalewa silnik na wysokich obrotach. Co do świec to jeśli wybija fajki to winy bym szukał w nieszczelności świec na elektrodzie. Skoro czarne to za bogato. Może być też coś z zapłonem i na wysokich nie masz odpowiedniego konta zapłonu i zapłon następuje za późno przez co zapala się praktycznie na wydechu ( ale to mało prawdopodobne). A czasem nie masz zapchanej odmy? Może być takie ciśnienie że przepcha olej przez uszczelniacze na zaworach. Jeszcze jedna sprawa to taka że czasem np w dizlach jak się nazbiera sadzy w układzie wydechowym to się lubi zapalić, efekt silnik odrzutowy z wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech caly nowy jest świece też już drugi komplet zapłon też był ustawiany jak kolega robił rozrząd i cala resztę . A wiesz jak ustawić zapłon to rano sam zobaczę 

A odma nie jest zapchana bo narazie jej nie ma tzn tego weza  I widać że czyste. A druga sprawa to to ze jak miałem problem wtedy z zablokowany silnikiem co paliwo się do oleju dostało to jak go wtedy odpalilem zanim wymieniłem olej to był taki rzadki ze sporo się go przez oddane wylalo jak fontanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.