Skocz do zawartości

Malibu


artur-wiater

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎13 o 16:52, iwik napisał:

Z łezką w oku wspominam jak w salonie stały za 65k PLN takie z silnikiem benzynowym.

Teraz za tyle bym chętnie wziął jako następcę epiki :jem:

Nowki? Mnie sie podoba chetnie bym z automatem jakas perelke przygarnal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, iwik napisał:

Nowka fifka.

Wersja podstawowa LS benzyna 2.4 co prawda i w białym kolorze, ale dziś za taką cenę szarpałbym jak Reksio szynkę.

O to byla bardzo dobra cena. Ja wtedy corse ogladalem to juz pusty salon byl. Tylko Trax stal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Dalej szukam Malibu ale trudna sprawa jest, jakoś tęsknię za Chevim, pomimo, że mojej Meganie III combi nie mogę naprawdę nic zarzucić, mało tego jestem bardzo zadowolony bo zero problemów, tylko duszy brak . Tak sobie myślę, że to auto warto kupić z ropniakiem i automatem bo ponad 1500 kg to dla benzyny za dużo i elastyczność słaba. Co koledzy myślą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, blue_impuls napisał:

Ja nie narzekałem na osiągi. Tam siedzi 2.4

Co ciekawe benzyna przyspiesza w 9,5 do setki, a diesel 9,7. Aczkolwiek diesel ma wyższą prędkość maksymalną (213 vs. 204 km/h w benzynie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiscie wyglądem zewnetrznym bardziej podoba sie od insigni no i w srodku ma o niebo lepiej :) biały kolor nie jest zły - jak dla mnie to kozacko wygląda, w lublinie sprzedały sie dwie w takim ciemnym fiolecie jak na orlando jest czesto to troche lipny kolor i chyba jedna czarna - czarna jest spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego bo na żywca Malibu robi znaczne lepsze wrażenie niż jakaś tam Insignia przedstawiciela handlowego,

chociaż ta druga robiła jakiekolwiek wrażenie w przeciwieństwie do tej nowej :facepalm:

 

BTW. Łącznie w całym EU nie ma Malibusów więcej niż jakieś 1000-1100 sztuk,

odejmując już te zeszrotowane i dodając ściągnięte z USA.

To jest w świetnym kolorze ;]

https://www.drive2.ru/r/chevrolet/466955167686721780/

f1d9431s-960.jpg

ed39431s-960.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2017 o 13:46, wujekcybul napisał:

I niby ma 74 tyś z 2012 w bajki już nie wierze... Jakiś "niemiecki" Turek cofał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, artur-wiater napisał:

I niby ma 74 tyś z 2012 w bajki już nie wierze... Jakiś "niemiecki" Turek cofał...

Piszą, że ma książkę serwisową do 45 tys. km, czyli pewnie robił co najmniej 15 tys. rocznie. Więc te 74 tys. na blacie jest możliwe, ale może też i więcej.

Ciekawe kiedy był ostatni przegląd ... wtedy można by wywnioskować, czy przebieg jest realny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, artur-wiater napisał:

I niby ma 74 tyś z 2012 w bajki już nie wierze... Jakiś "niemiecki" Turek cofał...

Benzyna wiec bardzo mozliwe. Trzeba by przedzwonic i sie upewnic czy sprzedaje wlasciciel czy juz jakis komis/Turek. W DE az tak nie cofaja to chyba przestepstwo. Nie wierze tez, ze Malibu jezdzilo u prezesa czy managirea raczej u osoby prywatnej. Tam mozna przefiltrofa po tym kto sprzedaje. Ostatnio duzo czasu spedzilem na mobile.de tanio nie jest ale sa lepsze wersje. U nas np trafic BMW 1 roczna po demo 120 niemozliwe tylko 118 a tam sa w cenie naszych 118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy później...
Godzinę temu, robciolas napisał:

Kupili byście teraz Malibu takiego z 2012/13r?

Jakoś mnie kusi i znowu mam chęć na ''szewroletra''

silnik 2,4 to jest może na łańcuchu rozrządu?

 

Jak masz ochotę to bierz. Szkoda życia na zastanawianie się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, robciolas napisał:

Witam ponownie w klubie Chevroleta.

Dzisiaj metodą kupna stałem się posiadaczem MALIBU LT w szampańskim kolorze oczywiscie z jedynym słusznym silnikiem 2,4 !!!

Alleluja - własnie oblewam zakup

Gratuluję!

Ale gdzie foty? :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty już są w tym wątku takiego Malibu z blachami na ES, z wyglądu to takie same auto kropka w kropkę, no może ciut inny wzór alufelg i tylne szyby ściemnione.

PS.  Fajnie i wygodnie się tym jeździ i jakoś tak wszystko intuicyjnie w kabinie jak w mojej AJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.