Skocz do zawartości

szarpie i traci moc seicento 1.1 mpi


CentoPassion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim autkiem seicento 1.1 mpi . Po przejechaniu powyżej 10 kilometrów samochód nagle traci moc i mocno szarpie i go dusi trzeba się zatrzymać i zgasić silnik  bo nie da się jechać dodam że wentylator się załącza. Po zatrzymaniu i chwilowym postoju auto jedzie im dłużej postoi to dalej dojeżdża więc wnioskuję że jak się przegrzewa to wtedy szarpie i nie da się jechać. Miał ktoś taki sam problem i co to może być 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie uszczelka pod głowicą wymieniona ale objaw szarpania po dłuższej jeździe nie zniknął. Za obserwowałem że wystarczy zgasić silnik i ponownie odpalić dodam jeszcze że zaczęło się tak dziać jak zmieniłem nowy akumulator i tak się zastanawiam czy to nie alternator nie jest problemem  co sądzicie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja nie doszedłem do tego tylko mój mechanik on postanowił sprawdzić jeszcze wtryski i póki co po wymianie jest ok pojeżdzę dłużej to się okaże ale narazie odpukać jest dobrze. Dodam że po raz drugi była sprawdzana szczelność głowicy i planowana, wymiana czujnika położenia  wału a teraz wtryski i jest ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.