Skocz do zawartości

Multiszlifierka do drobnych prac garażowyvh


bochumil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie. Zainteresowany jestem zakupem multiszlifierki. Ma być trwała, powinna posiadać w zestawie szeroką gamę narzędzi ściernych. Bezwględnie winna posiadać wałek giętki. Zasilanie z gniazdka elektrycznego. Cena do 200 zł. Ktoś coś poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no  ten  to  już  wogóle  MASTER

 a potem  ci  piszą  że  szukajki  nie  umiem  używać -  trzeba wiedzieć  że  wątków o narzędziach  szukamy na MK

brawa  dla tych  co patrzą na to  obojętnie -  a jakby  z jajami  zadziałali to user by  pamiętał podział wątków 

Dno  zaczyna się  robić  z AK,  co  gorsza  już  nawet  poza  HP 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak to już jest jak się temat zakłada przez Tapatalka. Prośba do moderatora o przeniesienie w odpowiednie miejsce.

A skoro o mowa HP... Nie wiem jakim cudem, ale otrzymuję przez Tapatalka powiadomienia o każdym nowym wątku zakładanym w dziale HP. Przetrzepałem wszystkie opcje i żadnych subskrypcji nie stwierdziłem.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
2 godziny temu, chojny napisał:

Kupiłem dzisiaj w Biedrze bo ma zadzior do zeszlifowania... zobaczymy jak podziała ;)

Moja kupiona tam kilka lat temu wytrzymała remont jednego podwozia. Wałek trafił szlag po pierwszym użyciu.

W sumie to mogłem reklamować ale była tak styrana, że nie miałem odwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem czerwoną multiszlifierkę z Juli i jest ok ;] Ciąłem nią już bieżnię łożyska tylnego koła i ku mojemu zdziwieniu dała radę, ale na tarczach Proxxona, te z zestawu się nie nadają. Bieżnie są mega twarde, ale zajęło jej to z 5 minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.