Skocz do zawartości

Robimy otwarcie sezonu?


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, jimbo22 napisał:

Jakis spot kawowo, herbaciany?

 

W stolycy? ew. okolicy?

 

 

Lepiej w okolicy. Okolicy najlepiej Kołobrzegu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gonzo napisał:

za zimno ;]

mnie już nosi. dzisiaj godzinę na wisłostradzie stałem i z szarugi zrobiło się ładne słoneczko.

 

czekam jeszcze na nowy korek od termostatu bo mam problem z płynem chłodniczym... ale juz teoretycznie moglbym sprobować pilotażowy przelot do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jimbo22 napisał:

mnie już nosi. dzisiaj godzinę na wisłostradzie stałem i z szarugi zrobiło się ładne słoneczko.

 

czekam jeszcze na nowy korek od termostatu bo mam problem z płynem chłodniczym... ale juz teoretycznie moglbym sprobować pilotażowy przelot do roboty.

To wskakuj na moto i miej korki w d....pie.Ja dziś zszokowałam mężu że jadę w deszcz, ale za to nie stałam nigdzie oprócz świateł.;] Ciekawe kiedy nas zaczną włapywać te patrole na Wisłostradzie? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dusia napisał:

To wskakuj na moto i miej korki w d....pie.Ja dziś zszokowałam mężu że jadę w deszcz, ale za to nie stałam nigdzie oprócz świateł.;] Ciekawe kiedy nas zaczną włapywać te patrole na Wisłostradzie? :hmm:

widzialem na FB :) szok już przeszedł? :)

 

a z patrolami nie krakaj. mam 16 punktów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, jimbo22 napisał:

mnie już nosi. dzisiaj godzinę na wisłostradzie stałem i z szarugi zrobiło się ładne słoneczko.

 

czekam jeszcze na nowy korek od termostatu bo mam problem z płynem chłodniczym... ale juz teoretycznie moglbym sprobować pilotażowy przelot do roboty.

 

Dla mnie optymalny miesiac :phi: to czerwiec lipiec... wiec jeszcze poczekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gonzo napisał:

 

Dla mnie optymalny miesiac :phi: to czerwiec lipiec... wiec jeszcze poczekam

a co to jest optymalny miesiąc?

 

jak będzie 20-25 stopni i słoneczko w kwietniu np. to się nie liczy? :) na przelot wokół komina? 

 

Co się powstrzymuje!? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, jimbo22 napisał:

a co to jest optymalny miesiąc?

 

jak będzie 20-25 stopni i słoneczko w kwietniu np. to się nie liczy? :) na przelot wokół komina? 

 

Co się powstrzymuje!? :)

 

Pierdziawa jeszcze stoi w garazu u tesciow... brak czasu zeby po nia jechac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jimbo22 napisał:

wpizdu - otworzyłem sezon.

na spota było kulturalnie. ok 9-10 stopni. Ale powrót po 21.... aua. w życiu tak wolno wisłostradą nie jechałem ;)

 

Czyli jednak pizdzi 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2017 o 23:21, jimbo22 napisał:

wpizdu - otworzyłem sezon.

na spota było kulturalnie. ok 9-10 stopni. Ale powrót po 21.... aua. w życiu tak wolno wisłostradą nie jechałem ;)

Z zimna ?

 

Też postanowiłem wczoraj zrobić sobie traskę. Wyszło 130km, ale o ile pierwsza godzina była całkiem fajna, w kolejnej marzyłem tylko o gorącym prysznicu, głównie z powodu silnego wiatru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/18/2017 o 11:15, Tomrad napisał:

Z zimna ?

 

Też postanowiłem wczoraj zrobić sobie traskę. Wyszło 130km, ale o ile pierwsza godzina była całkiem fajna, w kolejnej marzyłem tylko o gorącym prysznicu, głównie z powodu silnego wiatru.

z zimna zimna.

 

jak ruszałem o 18 było 10 stopni.

 

jak wracałem o 22 było 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj piękny dzień. pierwszy raz do roboty na moto w tym roku.

 

słoneczko przygrzewa całkiem miło... moto chodzi jak pszczółka po regulacji zaworów i synchro...

 

ale człowiek zimą odwykł od katapulty pod prawą ręką :)

 

tylko ubieranie teraz upierdliwe pod takie temperatury... nie ma to jak latem - kurtka, buty, krótkie rękawice i wio...

 

teraz? dodatkowo komin, pas nerkowy, długie rękawice i układanie rękawów...  do tego kierowcy nieprzywykli że międzypasie używane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.