Skocz do zawartości

Meriva 2003 1.6 Z16SE nie odpala


swienty

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Merivę, która nie chce odpalać. Wcześniej odpalała raz na ileś prób, teraz wcale.

Przy włączeniu zapłonu nie słychać pompy paliwa. Pompa była sprawdzana, jest dobra. Przy ręcznej aktywacji działa w opcomie działa, więc to odpada. :ok: 

Rozrusznik kręci, auto nie pali. Iskra jest. 

Błędy jakie są:

P1615

P1616

U2105

U2107

 

Po wejściu w menu immobilizera, opcom nie pokazuje żadnego błędu. Nic, zero, null. ;] 

Działa komunikacja z każdym modułem. :nie_wiem: 

Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim dwa razy naprawiałem komputer silnika. Wprawdzie nigdy nie było problemu z odpaleniem, ale zawsze siał urojonymi błędami. Czy wcześniejsze trudności z odpaleniem nie nasilały się przy ciepłym silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rafaltd napisał:

W swoim dwa razy naprawiałem komputer silnika. Wprawdzie nigdy nie było problemu z odpaleniem, ale zawsze siał urojonymi błędami. Czy wcześniejsze trudności z odpaleniem nie nasilały się przy ciepłym silniku?

 

Nie wiem, bo kupiłem to w takim stanie. :bzik: Auto pojedzie dziś do elektronika. :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.