Skocz do zawartości

Fiat 600 wnętrze jaki to kolor ?


pepe001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam Fiata Seicento z 2006 roku, dokładnie to już FIat 600. Wnętrze jest takie jasno szare. Problem w tym, że w tym modelu osłona zestawu wskaźników od słońca zrobiła się taka brzydka w plamy. Chciałem ja pomalować matowym sprayem i przy okazji założyć obrotomierz i też tym samym kolorem ją pomalować. I teraz pytanie, czy ktoś nie wie, ten szary kolor to jaki numer RAL ? Ja znalazłem spray matowy RAL 7001 i wydaje mi się że to właściwy, ale może ktoś kiedyś sprawdził to dokładniej, porównując z wzornikiem RAL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź do sklepu z lakierami i poproś, żeby Ci dobrali i nabili w spreja i będziesz miał to samo. Nie wiem skąd dokładnie jesteś ale jakby Ci kręcili nosem a bardzo by Ci zależało to podjedź do Zawiercia do sklepu Moto Kolor, który prowadzi mój kuzyn. Mogę go poprosić żeby tego nie robił na odpierdziel :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rusala napisał:

Nie wiem skąd dokładnie jesteś ale jakby Ci kręcili nosem a bardzo by Ci zależało to podjedź do Zawiercia do sklepu Moto Kolor, który prowadzi mój kuzyn. Mogę go poprosić żeby tego nie robił na odpierdziel :hehe:

 

W sobotę odebrałem od Niego trochę lakieru na klamota bo mi dobierał ;) Fajny koleś...trochę my pogadali o duperelach ;] Jakieś uniwersalne kolory u Niego już brałem ale jeszcze nie dobierałem pod kolor ale myślę, że będzie ok bo opinię w okolicy ma raczej na plus :ok: 

 

P.S.

To Ty byłeś na ISie żółtym sejem na SZA tak? Bo jakoś nie było okazji pogadać, a wychodzi na to, że to Ty :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, M_L_O_D_Y napisał:

 

W sobotę odebrałem od Niego trochę lakieru na klamota bo mi dobierał ;) Fajny koleś...trochę my pogadali o duperelach ;] Jakieś uniwersalne kolory u Niego już brałem ale jeszcze nie dobierałem pod kolor ale myślę, że będzie ok bo opinię w okolicy ma raczej na plus :ok: 

 

P.S.

To Ty byłeś na ISie żółtym sejem na SZA tak? Bo jakoś nie było okazji pogadać, a wychodzi na to, że to Ty :oki:

Tak, to byłem ja :phi:

 

No a brat cioteczny robi myślę dobrze chyba że irytujący klient co by chciał całe auto pięcioma szprejami opitolić :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.