Skocz do zawartości

Almera n16 1,8 uszkodzona sonda lambda


Wagraf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako że w moim aucie są dwie sondy lambda, prosze o podpowiedz która za co odpowiada, a co sie z tym wiąże którą należało by wymienić przy nadmiernym spalaniu i błędzie w dozowaniu składu mieszanki?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu ostatniego miesiaca pokazało mi dwa błędy 0171 a po ok 2 tyg 0132  . Po pojawieniu sie błędów skasowałem je i pojechałem do mechanika ale ten nic nie znalazł a błedy do tej pory sie nie pojawiły, niestety spalanie nadal duzo za duże.

dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 22.03.2017 o 08:06, Wagraf napisał:

W przeciągu ostatniego miesiaca pokazało mi dwa błędy 0171 a po ok 2 tyg 0132  . Po pojawieniu sie błędów skasowałem je i pojechałem do mechanika ale ten nic nie znalazł a błedy do tej pory sie nie pojawiły, niestety spalanie nadal duzo za duże.

dzięki za pomoc.

tzn ile Ci pali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 22.03.2017 o 08:06, Wagraf napisał:

W przeciągu ostatniego miesiaca pokazało mi dwa błędy 0171 a po ok 2 tyg 0132  . Po pojawieniu sie błędów skasowałem je i pojechałem do mechanika ale ten nic nie znalazł a błedy do tej pory sie nie pojawiły, niestety spalanie nadal duzo za duże.

dzięki za pomoc.

 

 

uboga mieszkanka i błąd sondy lambda :skromny:

 

ktora do wymiany to trzeba sprawdzic ich charakterystyke działania, na pewno "consult " nissana pokaze, czy jakies inne testery diagnostyczne to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.