Jump to content
Tomo

Meble z palet (do ogrodu)

Recommended Posts

Meble do ogrodu to nie ale mogę Ci pokazać jak sala konferencyjna tak urządzona tak wygląda ;)

038419_1140.jpg

3 minuty temu, luccass napisał:

Hehe ciekawe ;)

Tapatalked

Do tego na dole masz mały stół na sprzęt , u góry wiszą 3  telewizory że prezentację widać z każdego miejsca sali .

Problem jest tylko jak telefon wpadnie ;]

2 godziny temu, Tomo napisał:

Wiele się ktoś nie narobił :hehe:

Raptem do kupy skręcił ale ten kto przygotowywał palety to już owszem. Nie wspomnę że cały designer pewnie wziął za to worek złota ;)

17 godzin temu, Tomo napisał:

Ostatnią sobotę spędziłem na obmyślaniu i produkcji pierwszego elementu, na który "zużyłem" 3 palety.

Ponieważ miałem tylko 5 palet to 2 pozostałe pocięte i wyszlifowane na razie czekają na resztę "surowca".

Po uzgodnienu z :piekna: robię 2 sztuki jak na fotce - będą na stałe ze sobą połączone bo tak ciężkich mebli nie będzie się przenosić.

Do tego stół z 1 lub 2 palet na grubość + nogi ale to zobaczę jak wyjdzie w praniu - musi być ciut wyższy niż poziom siedziska.

@Tomo w tej sytuacji stół bym zrobił na kółkach :oki:

p.s. ładnie wyszedł fotel !

Dnia ‎2017‎-‎04‎-‎20 o 09:05, Tomo napisał:

Zastanawiam się jak rozwiązać stół - wysokość prawdopodobnie będzie taka jak na fotce czyli 3 palety ale raczej nie będę tego zestawiał z 3 elementów ale 1 (lub 2) i do tego klockowate nogi :hmm:

Ew. zastanawiam się czy nie zrobić kółek - ale małe kółka sprawdzają się na twardym podłożu (jak w domu czy na kostce) a ja mam nierówny trawnik. Z kolei duże będą wyglądały obrzydliwe.

Kółka jeśli większe to możesz dolną paletę w stole zrobić do góry nogami i kółka zrobić nie na rogach tylko trochę głębiej to nie będzie ich tak widać ..

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.