Skocz do zawartości

F1 - już w ten weekend


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

To zaczynamy :)

Bolidy urosły, opony przytyły, kierowcy chudną.

Trochę poprawek w silnikach, sporo zmian w aerodynamice i wyglądzie bolidów.

Ciekawe, jak ułoży się stawka w tym roku. Czy dalej Mercedes będzie dominował? Czy Ferrari albo Red Bull będą konkurencją?

A może ktoś inny się wybije do przodu stawki?

No i jak do formuły Formuły 1 podejdzie nowy właściciel.

kwalifikacje w sobotę o 7, wyścig w niedzielę o 8 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rwIcIk napisał:

Na szczęście mam nagrywarkę ;]

tyż mogę odpalić kiedy chcę, ale to nie to samo już.

Szczególnie będąc na głodzie po całej zimie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Filipfm napisał:

Moze dzieki tym zmianom F1 przestanie byc nudna jak flaki z olejem jak przez ostatnie pare lat 8-)

jeżeli wierzyć opinii kierowców po testach to obawiam się, że akcji na torze będzie jeszcze mniej 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie można obejrzeć ???  Oglądałem F1 od małego , widziałem na żywo wypadek Senny  oraz słyną kraksę Schumiego i Hilla w Adelajdzie .

Niestety przez ostatnie dwa lata nie obejrzałem żadnego wyścigu bo więcej emocji wzbudza u mnie gra w szachy.

 

Może w tym roku coś obejrzę ? Moim ulubionym wyścigiem jest Monaco. Starałem się oglądać przy dobrym alko :) taka namiastka luksusu.

W Monaco byłem jako szczaw ale już w tedy to miejsce zrobiło na mnie wrażenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Marcin79 napisał:

Niestety przez ostatnie dwa lata nie obejrzałem żadnego wyścigu bo więcej emocji wzbudza u mnie gra w szachy.

 

 

Ja ostatnio pare razy trafilem na transmisje z Nascar. Tam to sie dzieje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marcin79 napisał:

 

serio ?? bo widocznie oglądaliśmy inny nascar ;]

 

Wiem, ze wyscigi na owalu moga sprawiac wrazenie nudnych, w koncu to kilkaset okrazen i moze jakby ogladac calosc to mogloby sie znudzic. Za to auta praktycznie caly czas jada blisko siebie, tasuja sie w stawce.

A nie procesja od startu do mety i jedyne emocje przez 10 sekund - start i pierwsze 2 zakrety jak w F1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Filipfm napisał:

 

Wiem, ze wyscigi na owalu moga sprawiac wrazenie nudnych, w koncu to kilkaset okrazen. Za to auta praktycznie caly czas jada blisko siebie, tasuja sie w stawce.

A nie procesja od startu do mety i jedyne emocje przez 10 sekund - start i pierwsze 2 zakrety jak w F1 ;)

Procesji dawno już nie ma w F1.

A ten rok pokaże - bo zmian jest sporo, więc może być ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 2016 byl nieco ciekawszy jezeli chodzi o ilosc akcji na torze, ale dalej roznice techniczne miedzy bolidami poszczegolnych ekip sa spore, a czesto najciekawsza walka szla o miejsca 8-10, zeby wejsc w punkty ;)

 

A odnosnie widowiska - to tez moje stosunkowo swieze odkrycie - V8 Supercars u @OZI tam tez sie sporo dzieje ;)

 

A co do zmian, to po cichu licze, ze wzroslo znaczenie trakcji mechanicznej, wynikajacej z opon a nie docisku aerodynamicznego, co moze dac troche wiecej szans na jazde blisko siebie i akcje wyprzedzania 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 2016 byl nieco ciekawszy jezeli chodzi o ilosc akcji na torze, ale dalej roznice techniczne miedzy bolidami poszczegolnych ekip sa spore, a czesto najciekawsza walka szla o miejsca 8-10, zeby wejsc w punkty
 
A odnosnie widowiska - to tez moje stosunkowo swieze odkrycie - V8 Supercars u [mention=129025]OZI[/mention] tam tez sie sporo dzieje
 
A co do zmian, to po cichu licze, ze wzroslo znaczenie trakcji mechanicznej, wynikajacej z opon a nie docisku aerodynamicznego, co moze dac troche wiecej szans na jazde blisko siebie i akcje wyprzedzania 
 


V8 nie jest jak kiedys a szkoda ... to tak jak z F1 - safety first


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po pierwszej kwalifikacji Lewis jednak pokazuje kto jest królem PP :)  ale Ferrari depcze Mercowi po pietach i w wyścigu może być ciasno :jem:
Jutro pobudka o 7 :oki:      Maklaren masakren:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety jeżeli Ferrari i RBR się nie zbliżą to może tak być. Mam tylko nadzieję, że tradycyjnie w tempie wyścigowym Mercedes będzie bardziej w zasięgu. 

Jestem ciekaw jak sobie kierowcy poradzą z nowymi regulacjami dot. sprzęgła, jutro może być ciekawie na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.