Skocz do zawartości

[pzak] Pomysł na samochód klasy D


Guiness

Rekomendowane odpowiedzi

...jako następcy civic ufo 1.8. Przed hondą był peugeot 407 2.0 hdi - bardzo komfortowy samochód, jednak miałem trochę problemów z dpf i sprzedałem diesla, jako kolejny wybrałem samochód z Pb - japończyka pomimo jednak mojego zadowolenia (samochód jest od przeszło dwóch lat bezawaryjny) nie był to strzał w dziesiątkę - do charakterystyki silnika i zawieszenia się już przyzwyczaiłem, ale po francuzie pozostała tęsknota za komfortem przez duże "K". I tak zachorowałem na.... Chevroleta Malibu (od 2012)  benzynowe 2.4 z automatem. Pytam o opinię na temat tego samochodu i odpowiedź dlaczego to zły wybór ;]?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem moze w innych rejonach Polski jest popularniejszy ale w Kielcach (150.000 narodu) ni wiem czy jeno takie auto jest. O to byłby chyba jedyna pzeszkoda.Ale chyba na AK ktos miał to auto to się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę pełną klasę D

 

Nowy civic mi się podoba, ale ;] trochę Hondę poniosło cenowo - 90 kzł za podstawowego, z dychawicznym 1.0 130 KM 8] wygląda jak torpeda, a przyspiesza słabo, natomiast 115kzł za 1.5 t z fajnym wyposażeniem, to już półka cenowa mazdy 6. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Guiness napisał:

Chevroleta Malibu (od 2012)  benzynowe 2.4 z automatem

Jak się coś zepsuje, to tydzień będziesz szukał mechanika, który takie auto już kiedyś w życiu widział (choćby w internecie), kolejny tydzień będziesz szukał części ... i już po 2-3 tygodniach będziesz miał naprawione auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.