Skocz do zawartości

Spryskiwacze pod soczewki w SC


Astyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z racji że powoli kończę budowe swojego SC i za niedługo wyjazd mam rozkminę ze spryskiwaczami pod świeżo zrobione soczewki.
Wiem ze z moimi soczewkami i tak bedzie przypal z niebieskimi ale jak już mam schowane przetwornice to spryskiwacz ( dzialający ) może pomógłby zatrzymać dowód.
Zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy mam już na pojedynczą pompke lecz 2 drożna. Tylnia szyba ori bez dziury na wycieraczkę wiec instalacji na tył już nie zakładałem i dzieki temu mam wolny kruciec na pompce ;)
Na alledrogo są dysze mgłowe spryskiwaczy z Cyfika i francuzów jak na foto poniżej.
Pytanie czy ori pompka z seja i te dysze dają choć ciut efekt wysokociśnieniowych ori sprysków?

Jeżeli ktoś montował proszę o foto i poradę ;)
 

7765f90e49b2b239fe8dc5c53f28.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie zrobisz po bożemu a co klosz na to ? Homo pod H4 a tu gładkie szkło, soczewa, xenon :P .

Jakbyś się nie starał to jak trafisz przy kontroli na służbistę to i tak cię u*upi :P .

Ps też jeżdżę na soczewach w CC i jak się trafi na upierdliwego niebieskiego to nie ma zmiłuj, PZDR !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.