Skocz do zawartości

nr vin - sprawdzenie


PannaDzika

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba jest coś nie tak bo Auto to Peugeot 308 z 2009 roku 

 

dobra Panowie pomyliłam się w numerze VIN :P

to jest prawidłowy nr

VF34C9HZH9S006327

 

pomyliłam S z 5, jeszcze raz przepraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Muzyk napisał:

tak sie zastanawiam, auto ma 14 lat, co Wy chcecie w nim sprawdzac po Vinie ?

Za parę dni będę zamawiał części, między innymi do mojej 14-letniej C8. Mogę się założyć, że znów będziesz pytał o VIN. Co Ty tam sprawdzasz? :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Muzyk napisał:

eeeeeeee, momeny :P co innego sprawdzic czesci po vinie, a co innego sprawdzic historie takiego auta ;)

Sie wie! Takie 14-letnie to należy w pierwszej kolejności oblecieć miernikiem grubości lakieru ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, PannaDzika napisał:

Pany nie czas na śmiechy :P

Jak zaczniesz poważnie do franc podchodzić to :facepalm:

W piątek siadłem w moją C8 i jazda do Polski na urlop. Po chwili stwierdzam, że chyba stanie jej nie służy bo po 5 miesiącach klima przestała działać. 2000km bez klimy i pojechałem wczoraj na serwis. Mechanik mówi, że ciśnienie jakieś w układzie jest no ale sprawdzimy ile czynnika. Jest tyle co ma być :hmm:. Trudno, będę musiał pogrzebać w elektryce, wyjeżdżam z zakładu. Zaraz potem klima zaczyna działać... Nawet nie chce wiedzieć co było, to franca jest i żyje własnym życiem :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.