Skocz do zawartości

Kupujemy Volvo XC60


murzynek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) 

 

Przymierzam się powoli do zmiany samochodu. Wybór padł na Volvo XC60. Założenia jakie są na ten moment to: automat, diesel 220 lub 190KM, rocznik 2015-2016, ewentualnie 2014 jeśli trafi

się coś ciekawego. Samochód na około 2 lata i przebiegi około 30tyś. rocznie - głównie dojazdy do pracy i kilka tras wycieczkowych w roku (czasami 100-300km, kilka razy w roku coś koło 1000km też wpadnie).

Na ten moment przeglądałem głównie samochody na volvo.dekra.pl - w sumie większość z nich to albo powystawowe, albo poleasingowe. Swojego obecnego kupiłem jako

poleasingowego w salonie Toyoty i jestem bardzo zadowolony - stąd w pierwszej kolejności szukanie takich XC60. 

Pytanie na co głównie zwrócić uwagę przy szukaniu/oglądaniu? Jak najlepiej sprawdzić, kiedy już jakiś wpadnie w oko?

W tym momencie "na tapecie" jest ten egzemplarz: KLIK - w zasadzie spełnia wszystkie wymagania. Odnośnie tego modelu widziałem, że Volvo miało akcję serwisową na którą ten konkretny

się załapał. Tutaj szczegóły: KLIK - jest to jakaś duża wada tego auta, czy raczej była prosta do załatwienia i nie powinna wpływać na użytkowanie w przyszłości.

Możecie poradzić jak najlepiej wybrać dobry egzemplarz? 

 

Z góry dziękuję ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić  vidą dice konkretny egzemplarz przed kupnem :ok:

Mogę polecić  znajomego który się tym profesjonalnie zajmuje z Krakowa :ok:

Jak by co p.w. :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia Thursday, April 06, 2017 o 15:04, murzynek napisał:

Cześć :) 

 

Przymierzam się powoli do zmiany samochodu. Wybór padł na Volvo XC60. Założenia jakie są na ten moment to: automat, diesel 220 lub 190KM, rocznik 2015-2016, ewentualnie 2014 jeśli trafi

się coś ciekawego. Samochód na około 2 lata i przebiegi około 30tyś. rocznie - głównie dojazdy do pracy i kilka tras wycieczkowych w roku (czasami 100-300km, kilka razy w roku coś koło 1000km też wpadnie).

Na ten moment przeglądałem głównie samochody na volvo.dekra.pl - w sumie większość z nich to albo powystawowe, albo poleasingowe. Swojego obecnego kupiłem jako

poleasingowego w salonie Toyoty i jestem bardzo zadowolony - stąd w pierwszej kolejności szukanie takich XC60. 

Pytanie na co głównie zwrócić uwagę przy szukaniu/oglądaniu? Jak najlepiej sprawdzić, kiedy już jakiś wpadnie w oko?

W tym momencie "na tapecie" jest ten egzemplarz: KLIK - w zasadzie spełnia wszystkie wymagania. Odnośnie tego modelu widziałem, że Volvo miało akcję serwisową na którą ten konkretny

się załapał. Tutaj szczegóły: KLIK - jest to jakaś duża wada tego auta, czy raczej była prosta do załatwienia i nie powinna wpływać na użytkowanie w przyszłości.

Możecie poradzić jak najlepiej wybrać dobry egzemplarz? 

 

Z góry dziękuję ;) 

Za 160 mozna nowe bylo kupic. Bez 4x4 ale 2,0  190km summum automat z pakietami mbs winter i cos tam jeszcze. Jest sens brac 2 latka za tyle z nalotem az 50 tys km? Chyba ze 4x4 to mus to z nowym slabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakup używanego samochodu to zawsze ryzyko. Nawet pochodzącego z pewnego źródła. Szukałbym jakiegoś egzemplarza który już jest w Polsce, ale nie został sprzedany. Ewentualnie z europejskiej sieci dealerskiej. Teraz na aktualny model XC60 są bardzo dobre rabaty. Na Twoim miejscu wysłałbym do Volvo zapytanie ofertowe, a nóż mają nowy egzemplarz spełniający Twoje oczekiwania z dużym rabatem. Cennikowo XC60 D4 DRIVE-E 190 KM z automatyczną skrzynią biegów w wersji Kinetic to okolice 160 000 zł. Jestem przekonany że w tej cenie kupisz teraz bogatszą wersję i jeszcze możesz wynegocjować jakiś pakiet serwisowy.

Możesz też dopytać o inną formę finansowania, teraz Volvo ma sensowną ofertę najmu długoterminowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.