Skocz do zawartości

Malowanie luszczacej farby.


marew

Rekomendowane odpowiedzi

Łuszczącą się farbę możesz pomalować wszystkim. Ale biali ludzie przed malowaniem ją usuwają :-)


No ja wiem,ale jest to na zewnątrz balkonu,a poza tym byłoby wszędzie nasmiecome tym co zdrapie, mieszkam na ostatnim piętrze

brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marew napisał:

 


No ja wiem,ale jest to na zewnątrz balkonu,a poza tym byłoby wszędzie nasmiecome tym co zdrapie, mieszkam na ostatnim piętrze

brak
 

 

 

No ale czymkolwiek tego nie pomalujesz, w krótkim czasie odpadnie wraz z łuszczącą się farbą - cudów nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marew napisał:

No ja wiem,ale jest to na zewnątrz balkonu,a poza tym byłoby wszędzie nasmiecome tym co zdrapie, mieszkam na ostatnim piętrze

 

 

to samo przerabiałem w zeszłym tyg. niestety to co wyleciało za balkon wylądowało na trawniku/chodniku

teraz mam zagruntowane i nie mogę się zebrać, żeby jechać po farbę ;]

btw: też jeszcze nie wiem jaką. pod spodem miałem chyba zwykłą emulsję, która zwietrzała i była jak kreda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Andon napisał:

 

to samo przerabiałem w zeszłym tyg. niestety to co wyleciało za balkon wylądowało na trawniku/chodniku

teraz mam zagruntowane i nie mogę się zebrać, żeby jechać po farbę ;]

btw: też jeszcze nie wiem jaką. pod spodem miałem chyba zwykłą emulsję, która zwietrzała i była jak kreda

 

Betondur albo coś w tym stylu, ważne żeby było do stosowania na zewnątrz. Mam na balkonie od 3-4 lat i nie widać oznak zużycia, a byłem pełen obaw. Pomalowałem kilka razy, do wyczerpania puszki z farbą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.