Skocz do zawartości

malowanie seja


badzid

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz się sam za to malowanie brać? To radziłbym się trochę najpierw w tej materii doedukować z netu jeżeli ma być dobrze. Przykładowo, jeżeli chcesz nałożyć innego koloru lakier to nie spodziewaj się, że wyjdzie zamierzony kolor bez nałożenia podkładu tylko bezpośrednio na stary lakier innego koloru. No chyba, że Cię źle zrozumiałem. Jakby co możesz zerknąć jak kawałek seja malujemy mając więcej teorii niż praktyki ale w miarę idzie :hehe:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, rusala napisał:

Chcesz się sam za to malowanie brać? To radziłbym się trochę najpierw w tej materii doedukować z netu jeżeli ma być dobrze. Przykładowo, jeżeli chcesz nałożyć innego koloru lakier to nie spodziewaj się, że wyjdzie zamierzony kolor bez nałożenia podkładu tylko bezpośrednio na stary lakier innego koloru. No chyba, że Cię źle zrozumiałem. Jakby co możesz zerknąć jak kawałek seja malujemy mając więcej teorii niż praktyki ale w miarę idzie :hehe:

 

powiem ci że kolor zostaje ten sam ale planuje go polamować w pół mat i dla tego chce go troche najpierw zmatować a czy wyjdzie odcień ciemniejszy czy jaśniejszy nie robi mi różnicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lesiu_Zett napisał:

do matu użyj specjalnego klaru, Malujsze całe auto bazą w odpowiednim kolorze i przyktywasz to specjalnym klarem matowym. Jest trwała warstwa jak należy i do tego matowa.

 

 

 

dzięki za pomoc 

 

p.s- odezwe sie jak poskładam seja po te wtryski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lesiu_Zett napisał:

Kiedy bedziesz w CG?  Zajzyj do garazu na pogadanke albo na kawe przy okazji. 

 

będę w niedziele i w poniedziałek jak cos to bede się odzywał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.