Skocz do zawartości

Sprawdzenie wyposażenia po VIN


Raku

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, MarCo napisał:

@Raku

Tylko podstawowe sprawy ,szczegółowy w aso :ok:

http://pl.vindecoder.pl/YV1AS7240A1129434

 

dzięki :) 

tyle już sam dogrzebałem, ale się można naciąć, bo za te same informacje na jednej ze stron chcieli kasę :ogien:

 

Chciałem tylko wiedzieć czy ma zenony :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Raku napisał:

 

dzięki :) 

tyle już sam dogrzebałem, ale się można naciąć, bo za te same informacje na jednej ze stron chcieli kasę :ogien:

 

Chciałem tylko wiedzieć czy ma zenony :) 

 

 

A masz fotki ?:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2017 o 16:58, MarCo napisał:

A masz fotki ?:hmm:

 

Nie mam, ale auto to po prezesie (firmowe) z mojej firmy więc raczej pewne i wiem co było robione. 

 

 

Mam pytanie, czy pakować się w takie auto rocznik 2010 jest sens ?? ekonomiczny ? 

Jak tam trwałośc tego silnika ??

Jak z DPFem w tym aucie ? 

 

Z tego co wiem to skrzynia nie miała wymienionego oleju- jest to GEARTRONIC - jest się czego bać ?? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Raku napisał:

 

Nie mam, ale auto to po prezesie (firmowe) z mojej firmy więc raczej pewne i wiem co było robione. 

 

 

Mam pytanie, czy pakować się w takie auto rocznik 2010 jest sens ?? ekonomiczny ? 

Jak tam trwałośc tego silnika ??

Jak z DPFem w tym aucie ? 

 

Z tego co wiem to skrzynia nie miała wymienionego oleju- jest to GEARTRONIC - jest się czego bać ?? 

 

Silnik dobry i długowiczny 5 cylindrowy z doładowanie i nie wyzyłowny ,z 2,4 masz 175 KM  z tego co widzę masz euro4 tak ze nie wiadomo czy jest dpf :hmm:

Automatyczne skrzynie z 2010 to już inna bajka jak początkowo ,wymienić olej i śmigać !

Tak jak pisałem mam gościa z Krakowa z diagnostyką do volvo i może Ci prześwietlić ten egzemplarz za niewielką kase !

W Chorzowie jest bardzo dobry niezależny serwis VOLVO  sam tam jeżdżę i polecam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarCo napisał:

Silnik dobry i długowiczny 5 cylindrowy z doładowanie i nie wyzyłowny ,z 2,4 masz 175 KM  z tego co widzę masz euro4 tak ze nie wiadomo czy jest dpf :hmm:

Automatyczne skrzynie z 2010 to już inna bajka jak początkowo ,wymienić olej i śmigać !

Tak jak pisałem mam gościa z Krakowa z diagnostyką do volvo i może Ci prześwietlić ten egzemplarz za niewielką kase !

W Chorzowie jest bardzo dobry niezależny serwis VOLVO  sam tam jeżdżę i polecam :ok:

 

Silnik ma podniesioną moc na 190 (pare). 

Automatyczne skrzynie z 2010 to już inna bajka  - czy coś niepokojącego się za tym kryje ??? 

Daj namiary na tego gościa (na priv),  mam licytację i jednego konkurenta, wiec być może "zaprenumeruje" sobie ten kącik ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Raku napisał:

 

Silnik ma podniesioną moc na 190 (pare). 

Automatyczne skrzynie z 2010 to już inna bajka  - czy coś niepokojącego się za tym kryje ??? 

Daj namiary na tego gościa (na priv),  mam licytację i jednego konkurenta, wiec być może "zaprenumeruje" sobie ten kącik ;) 

ze 175 na 190 to i tak mało śmiało można +-20% czyli 210KM

początki zawsze sa trudne :skromny:

pw:ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2017 o 13:35, MarCo napisał:

@Raku

Tylko podstawowe sprawy ,szczegółowy w aso :ok:

http://pl.vindecoder.pl/YV1AS7240A1129434

 

na ile wiarygodny jest ten raport, bo nie mogę na zdjęciu doszukać się nawigacji, chociaż w raporcie występuje 

 

58f354e0d5289_IMG_20170327_113539(1).jpg.96fbc78717405f6fd3df1ae9330baa80.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MarCo napisał:

Tak wygląda navi ..

 

 

 

tyle to rozróżniam, ale wg VINu wyszło, że na wyposażeniu ma: 

 

Wyposażenie standardowe

Tempomat

Kontrola trakcji

Kontrola stabilności

Komputer pokładowy

System antykradzieżowy

Radio AM/FM

Nawigacja

Xenony

Światła przeciwmgielne

Centralny zamek

Elektryczne szyby

Podgrzewane fotele

Skórzane fotele

Klimatyzacja z przodu

ABS

Felgi aluminowe

 

 

więc się zastanawiam, czy faktycznie ma to wyposażenie, na które wskazuje VIN (vin spisany z DR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Raku napisał:

 

 

tyle to rozróżniam, ale wg VINu wyszło, że na wyposażeniu ma: 

 

Wyposażenie standardowe

Tempomat

Kontrola trakcji

Kontrola stabilności

Komputer pokładowy

System antykradzieżowy

Radio AM/FM

Nawigacja

Xenony

Światła przeciwmgielne

Centralny zamek

Elektryczne szyby

Podgrzewane fotele

Skórzane fotele

Klimatyzacja z przodu

ABS

Felgi aluminowe

 

 

więc się zastanawiam, czy faktycznie ma to wyposażenie, na które wskazuje VIN (vin spisany z DR)

No to trza sprawdzić organoleptycznie VIN /pisałeś ze auto z Twojej firmy ?/i ewentualnie spytać  sprzedającego  co miał na myśli podając navi !:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trza sprawdzić organoleptycznie VIN /pisałeś ze auto z Twojej firmy ?/i ewentualnie spytać  sprzedającego  co miał na myśli podając navi !:hmm:

 

Navi i ksenony podaje właśnie raport vin. Na navi mi nie zależy, bardziej na oświetleniu.

 

 

Czy to możliwe, że te raporty są guzik warte ? Chociaż silnik czy skrzynia biegów jest prawidłowo raportowana.

 

 

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Raku napisał:

 

Navi i ksenony podaje właśnie raport vin. Na navi mi nie zależy, bardziej na oświetleniu.

 

 

Czy to możliwe, że te raporty są guzik warte ? Chociaż silnik czy skrzynia biegów jest prawidłowo raportowana.

 

 

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Darmocha to może sprzedający sam wypelnia rubryki ?:phi:

Podstawowe rzeczy się zgadzają może fotka nie tego auta :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.vin-decoder.pl/YV1AS7240A1129434

 

Technical data

Tylko przybliżony wynik

MARKA Volvo

MODEL S80

TYP Sedan

ROK PRODUKCJI 2010

SKRZYNIA BIEGOW Automatic

POJEMNOSC 2400

RODZAJ PALIWA Diesel

LICZBA DRZWI 4/5

MOC 175 KM / 129 kW

OPIS czarny-metallic, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, tapicerka skórzana, system nawigacji, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, czujnik deszczu, kierownica wielofunkcyjna, czujnik parkowania, ABS, ASR, autoalarm, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP, alufelgi, ksenony, światła przeciwmgłowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
  • 1 rok później...

A ja podłączę się do tematu ... czy po VIN można sprawdzić wyposażenie, jaki to jest pakiet? Kolega chce kupić V60 i ma parę kilometrów do przejechania. Wersja R-Design ale z tego co pamiętam to tez różnie było pakietowane. 

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.