Skocz do zawartości

kompatybilność interkomów


mihcio

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

Macie jakieś doświadczenie w temacie?

Rozumiem, że w ramach jednej marki starsze/nowsze/niższe/wyższe modele zawsze się dogadają :) a jak to wygląda np. scala vs interphone vs nolan (czy nawet chińczyk :))

Można brać to co się w danym momencie najbardziej podoba/opłaca, czy lepiej kupić to co ma większość znajomych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa... Kumpel miał Scalę, starszy model. Ja mam Midlanda. Wg producenta Scali z najnowszym firmware powinna się parować z Midlandem. Próbowaliśmy dobrą godzinę dokładnie wg instrukcji. Bez efektów. Kilku znajomych z różnymi systemami, które teoretycznie powinny się widzieć też miało problemy, albo nie parowały się wcale, albo w czasie jazdy potrafiły się rozłączać i to mimo, że były cały czas w opisanym przez producenta zasięgu.

Ja bym brał to, co maja ludki, z którymi najczęściej jeździsz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Midlanda BT Next-C i sezon temu przesiadłem się na Packtalka.

Na jednej wycieczce musiałem włączyć w konferencję mojego brata, który jeszcze został na Midlandzie i nie było najmniejszego problemu dzięki "DMC Bridge":

 

https://www.youtube.com/watch?v=NvcIyAQGzgI

 

Jedyną wadą tego rozwiązania była stała transmisja szumów z Midlanda, który był wpięty w konferencję jako urządzenie BT...

Swoją drogą w Packtalku genialne jest automatyczne zawieszanie transmisji, jeśli nikt nic nie mówi, czego mi strasznie brakowało w trybie konferencji w Midlandzie. Pomijam już fakt znacznie lepszego wycinania tła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.