Skocz do zawartości

Fałdy na wydechu.


PaXon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w temacie. Mogę kupić wydech z takimi fałdami jak na zdj. za 100 lub za idealny taki sam 320 wiec czy warto brać ten pofałdowany i go jakoś naprawić?

DSC03907.JPG

DSC03906.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byś chciał to "poprawić"? Jakoś tego nie widzę :phi: A czy będzie duża różnica... kto to wie, ja obstawiam, że nie :hehe: Jakieś turbulencje na pewno będą ale jeżeli przed tym będzie tłumik i/lub kat (czy tam ta strumienica) to może już nie mieć większego znaczenia. Wszystko to gdybanie, jeżeli chcesz mieć spokojne sumienie, że "zrobiłeś wszystko co mogłeś" dla możliwie laminarnego przepływu to weź bez fałd.

Jednak wątpię, żeby zrobiło to różnicę. Ostatnio widziałem filmik, na którym goście robili fest wgniecenia w kolektorze wydechowym takim wielkim młotem na hamowni silnikowej i po wieeeelu takich wgnieceniach praktycznie nie było żadnej różnicy w mocy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rusala napisał:

Jednak wątpię, żeby zrobiło to różnicę. Ostatnio widziałem filmik, na którym goście robili fest wgniecenia w kolektorze wydechowym takim wielkim młotem na hamowni silnikowej i po wieeeelu takich wgnieceniach praktycznie nie było żadnej różnicy w mocy :hehe:

 

Też widziałem ten filmik i jeszcze parę innych o tematyce wydechów i można z tego wyciągnąć tylko jeden wniosek, że takie fałdy nie stanowią zupełnie żadnej różnicy jeśli chodzi o wpływ na osiągi silnika:)

 

Swoją drogą za 100zł to ja bym przygarnął taką rurę. Gdzie można takie dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.