Skocz do zawartości

Muzeum aut PRL koło Kielc?


Rekomendowane odpowiedzi

Młody ostatnio był na wycieczce w Chrustach k/Kielc. W drodze powrotnej zatrzymali się na jakiejś stacji paliw (niestety nie kojarzy gdzie to było) obok  której ponoć było jakieś muzeum aut z czasów PRL. Ktoś coś wie gdzie to itd?


Wydaje mi się, że mogło chodzić o stację przy S8 na wysokości Tomaszowa Mazowieckiego.

Do niedawna auta stały pod chmurką (8-10 sztuk), obecnie stoją po 2 w takich jakby szklarniach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomo napisał:

 


Wydaje mi się, że mogło chodzić o stację przy S8 na wysokości Tomaszowa Mazowieckiego.

Do niedawna auta stały pod chmurką (8-10 sztuk), obecnie stoją po 2 w takich jakby szklarniach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie doprecyzowałem -to było gdzieś na południe od owych Chrustów, przypuszczam,że na trasie na Jędrzejów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎04‎-‎23 o 19:17, rob3rt napisał:

Nie doprecyzowałem -to było gdzieś na południe od owych Chrustów, przypuszczam,że na trasie na Jędrzejów.

Raczej nie ma nic takiego na trasie Kielce-Kraków :hmm: Niezła wystawa jest w Mścicach koło Koszalina :phi: A jak ktoś lubi BMW to warto odwiedzić nowy salon BMW M-Cars w Krakowie, na ostatnim piętrze jest wystawa zabytkowych pojazdów. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 23.04.2017 o 17:26, Tomo napisał:

Wydaje mi się, że mogło chodzić o stację przy S8 na wysokości Tomaszowa Mazowieckiego.

 

Dokładnie to stacja Bliska w Lechowie, gm. Czerniewice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dokładnie to stacja Bliska w Lechowie, gm. Czerniewice.


Szkoda, że nie napisałeś wcześniej - parę godzin temu tamtędy przejeżdżałem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 9 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.