Skocz do zawartości

Puknty karne on-line


Brun0

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Brun0 napisał:

Wiedzą koleżanki i koledzy, że od dziś to działa ? :)

 

 

"Na dzień 24.04.2017 nie ma cię w systemie punktowym. Może to oznaczać 3 rzeczy:

nie masz punktów karnych lub nie zostały one jeszcze wpisane do ewidencji prowadzonej przez policję,

masz przekroczony limit 24 punktów karnych (20 punktów karnych — jeżeli to twoje pierwsze prawo jazdy i masz je krócej niż rok),

nie masz uprawnień do prowadzenia pojazdów.

W razie wątpliwości skontaktuj się z najbliższym komisariatem policji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Brun0 napisał:

Trzeba miec konto epuap - zaklada / potwierdza sie je w urzedzie metoda tradycyjna tj. papierowa.

 

Dobra, udało się. Zalogowałem sie przez ING, założyłem profil zaufany, 3 razy potwierdziłem i zadziałało. I tak jak się spodziewałem też dostałem info, że nie ma mnie w systemie punktowym. I niech tak pozostanie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musiałem zaktualizować dane w ING. Potem założyć prpfil i już jakoś poszło. Za te niemanie świateł było jednak aż 2 pkty ;]

Czy cały czas trzeba się logować przez ING, czy da się jakoś nadać hasło do profilu? Widzę w opcjach tylko zmianę hasła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hmm:

 

Cytuj

Na dzień 24.04.2017 nie ma cię w systemie punktowym. Może to oznaczać 3 rzeczy:

• nie masz punktów karnych lub nie zostały one jeszcze wpisane do ewidencji prowadzonej przez policję,

• masz przekroczony limit 24 punktów karnych (20 punktów karnych — jeżeli to twoje pierwsze prawo jazdy i masz je krócej niż rok),

• nie masz uprawnień do prowadzenia pojazdów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, rwIcIk napisał:

 

Czy cały czas trzeba się logować przez ING, czy da się jakoś nadać hasło do profilu? Widzę w opcjach tylko zmianę hasła ...

Więc trzeba skorzystać z opcji "zapomniałem hasła" by nadać nowe hasło ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, format napisał:

 

Ostatni mandat który zapłaciłem otrzymałem ponad 10 lat temu ;] 

 

Ja na pewno mniej niż 10 lat, ale może stąd taka informacja, ciekawe ile czasu przechowują dane :ok:

 

Ostatnio bym dostał za podwójną ciągłą i prędkość, ale zatrzymał mnie kolega policjant ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, format napisał:

 

Ostatni mandat który zapłaciłem otrzymałem ponad 10 lat temu ;] 

Ja ostatnio po dłuźszej przerwie łapię drobne mandaty- dobra zmiana mnie dopadła ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2017 o 23:14, bergerac napisał:

przy okazji jestem pozytywnie, że już całkiem sporo spraw można załatwić przez net. Fajnie, że idzie to do przodu.

Fajna sprawa, ale obawiam się, że jedyna dobra minister tego rządu może niebawem pożegnać się ze swoim stanowiskiem:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21696661,czy-to-juz-konflikt-poszlo-m-in-o-te-slowa-minister-strezynskiej.html#Czolka3Img

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.