Skocz do zawartości

Mamy kogoś z Wrocława?Prośba o sprawdzenie E91...


Prozaq

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko.;)

Jestem na etapie poszukiwania kolejnego wozidła i mam na oku ten egzemplarz:

http://allegro.pl/bmw-325d-e91-2007-panorama-navi-xenon-151-tys-km-i6795919651.html

Po wstępnym sprawdzeniu Vinu w bmw okazało się,że przebieg jest mniej więcej realny(118240km w styczniu 2014r.) i ostatni odczyt z kluczyka przy przebiegu 149270km.

Wyposażenie i zestawienie silnika z manualną skrzynią biegów to jest właśnie wersja jakiej szukam.

W związku z tym mam pytanie,czy mamy kogoś z Wrocławia kto mógłby zweryfikować miernikiem stan blacharski tego auta?

Oczywiście odwdzięczę się odpowiednio!:oki:

Z rozmowy telefonicznej handlusek twierdzi,że sprowadził uderzoną i prawy tył błotnik poszycie było lakierowane wraz ze zderzakiem i wymienione prawe tylne drzwi.

Dokumentacji zdjęciowej twierdzi,że oczywiście nie ma,a reszty czy nie była lakierowana nie sprawdzał bo jak twierdzi nie ma na to czasu.

Mam zamiar pofatygować się osobiście,ale nie chciałbym spalić paliwa na darmo.;)

Ktoś coś pomoże z Wrocławia lub okolic?:hmm::)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Prozaq napisał:

Ktoś coś pomoże z Wrocławia lub okolic?:hmm::)


Znajomy ostatnio ogląda auta zaocznie poprzez autotesto. Widziałem raport z oględzin dwóch aut. Raport jest prosty, z dokładnym opisem. Mam aktualnie dostęp do raportu BMW 4, mogę Ci pokazać via priv, tutaj niestety nie mogę tego wrzucić. Sam jak będę szukał auta, to zlecę im oględziny, jak nie będzie to lokalne ogłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2017 o 16:56, Prozaq napisał:

Siemaneczko.;)

Jestem na etapie poszukiwania kolejnego wozidła i mam na oku ten egzemplarz:

http://allegro.pl/bmw-325d-e91-2007-panorama-navi-xenon-151-tys-km-i6795919651.html

Po wstępnym sprawdzeniu Vinu w bmw okazało się,że przebieg jest mniej więcej realny(118240km w styczniu 2014r.) i ostatni odczyt z kluczyka przy przebiegu 149270km.

Wyposażenie i zestawienie silnika z manualną skrzynią biegów to jest właśnie wersja jakiej szukam.

W związku z tym mam pytanie,czy mamy kogoś z Wrocławia kto mógłby zweryfikować miernikiem stan blacharski tego auta?

Oczywiście odwdzięczę się odpowiednio!:oki:

Z rozmowy telefonicznej handlusek twierdzi,że sprowadził uderzoną i prawy tył błotnik poszycie było lakierowane wraz ze zderzakiem i wymienione prawe tylne drzwi.

Dokumentacji zdjęciowej twierdzi,że oczywiście nie ma,a reszty czy nie była lakierowana nie sprawdzał bo jak twierdzi nie ma na to czasu.

Mam zamiar pofatygować się osobiście,ale nie chciałbym spalić paliwa na darmo.;)

Ktoś coś pomoże z Wrocławia lub okolic?:hmm::)

 

 

Wygląda na to, żaden wpis w książce serwisowej nie pochodzi z ASO BMW, więc przebieg można sobie ustawić jaki się chce, w kluczyku też można zmienić. 

Poza tym, to stary model, stara nawigacja, ostatni wpis w książce w 2013 roku. Od tego roku pewnie słabo serwisowany, więc pakiet startowy będzie spory. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.