Skocz do zawartości

Bąble powietrza w zbiorniku wyrównawczym


CentoPassion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  miałem wymienianą uszczelkę pod głowicą, głowica była planowana i był robiony test szczelności oraz wymiana termostatu ale w moim zbiorniku wyrównawczym mam bąble dodam że płynu mi nie ubywa. Dodam jeszcze że auto  jest jakby zamulone. Czy to możliwe że znów problem leży po stronie uszczelki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie żeby to był problem wycieku z chłodnicy bo nawet jesli jest tam nieszczelnośc to jak wzrasta temperatura cieczy to robi sie cisnienie  a nie podcisnienie więc nie powinno zasysac powietrza. Dodam ze mam Punto z LPG i od 2 lat mam nieszczelnośc (niewielką) na trójniku który idzie do reduktora. Płynu ubywa jakies 100ml na miesiąc wiec nie chce mi sie tego naprawiac bo dojście tragiczne i u mnie nic nie zasysa żadnego powietrza Kiedys w cento padł mi korek zbiorniczka wyrównawczego to syczało i wywalało płyn ale nigdy żadnego powietrza nie zasysało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po wymianie chłodnicy, wszystkich węży chłodnicy i nagrzewnicy problem z bąblami nie ustąpił. Płynu nie ubywa przecieku nie widać. układ odpowietrzony najpierw przy lampie potem nagrzewnicy nie mam już pomysłu Może tak ma być 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to na pewno sa bąble czy po prostu płyn ci sie przelewa węzykiem do zbiornika wyrównawczego kiedy silnik pracuje ?  Jesli tak to jest normalne zjawisko ze jak dodasz gazu to płyn sie przelewa tym cienkim wezzykiem i wtedy faktycznie mze to wygladac jak bable w zobirniczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.