Skocz do zawartości

cieple powietrze z nawiewu przy ustawieniu na maks zimne


patgaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Problem chyba dosyc populary, kiedys widzialem jego rozwiazanie na forum ktore juz nie istnieje. Mianowicie jak ustawie pokretlo na maks zimne to i tak leci lekko cieple powietrze, w lato wyraznie jest duzo cieplejsze niz temp powietrza. Pokretla nie da sie ustawic na maks cieple bo odbija z powrotem. Mozecie poradzic co trzeba zrobic? I macie jakis pomysl na odkrecenie przegrody bo te dwie sruby ktore sa przy odpowietrzniu nagrzewnicy mi sie zapiekly i za nic ich nie moge ruszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podepnę. U mnie odkąd kupiłem był problem z regulacją a teraz mam nawet nową nagrzewnicę z nowym zaworem. Problem  leży w lince ustawiającej zawór na nagrzewnicy. Byłbym wdzięczny jakby ktoś napisał gdzie toto kupić i jakieś wskazówki co do zaczepiania może bo jak odczepiałem od starej nagrzewnicy to mi się w końcu ułamał ten dzyndzel i wole tego uniknąć w nowej.

 @potgaw, możesz spróbować wykręcić ten fragment osłony za akumulatorem i może uda Ci się uda odgiąć całość lub dostać do linki z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Rozumiem, że chodzi o "wałek giętki nagrzewnicy: http://sklep.euroforin.eu/walek-gietki-nagrzewnicy-seicento-linka-p-490.html

 

OK, według Epera się zgadza i numer tej linki to 46722591. Pozostałe dwie (od kierowania wylotu i chyba obiegu zamkniętego) to 46722589 i 46722590.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem tę usterkę dawno temu, zagięta linka sterująca- o ile pamiętam trzeba wyrwać ciągnąć do siebie pokrętło od sterowania wiatrakiem, potem odkręcić kilka śrubek i odchylić panel ze sterowaniem ciepło- zimno- powinno być widać zagiętą linkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.