Skocz do zawartości

Van do 70 tys dla 3 forelikow


TWENTIS

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, TWENTIS napisał:

Ok. A cos bardziej w kierunku 3 rzedy i bagaznik?

 

Ford Galaxy?

Na zdjęciach masz bagażnik z rozłożonymi i złożonymi fotelami 3-go rzędu. Możesz rozłożyć tylko jeden to wtedy bagażnik taki jeszcze całkiem jest.

To dla przykładu:

https://www.mobile.de/pl/Samochod/Ford-Galaxy-1.6-TDCi-DPF-7-SITZE-LEDER-NAVI/vhc:car,cnt:de,srt:price,sro:desc,ms1:9000_23_,frn:2010,prx:15000,mlx:150000/pg:vipcar/242883095.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wlad napisał:

Chciałeś napisać Sharan..;]

Nie no, Touran albo Alhambra w zależności, jak duży bagażnik jest potrzebny przy 3 rzędach. Tourany mają przecież 3 osobne fotele w drugim rzędzie, więc 3 foteliki powinny wejść.
Chciałem, ale bez sensu dopłacać do Sharana w ostatniej budzie, skoro Alhambra to to samo. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Touran albo Alhambra w zależności, jak duży bagażnik jest potrzebny przy 3 rzędach. Tourany mają przecież 3 osobne fotele w drugim rzędzie, więc 3 foteliki powinny wejść.
Chciałem, ale bez sensu dopłacać do Sharana w ostatniej budzie, skoro Alhambra to to samo. ;]

Miałem Tourana i na pewno nie spełnia wymagań autora wątku.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Igorek napisał:

Peugeot Expert i podobne. Ja Ci bagażnika nadal mało to szukaj wersji L2

 

Tylko to dalej dostawczak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, TWENTIS napisał:

 

Tylko to dalej dostawczak. 

 

Albo rybki, albo akwarium. Masz do wyboru osobowego Vana typu Alhambra/Sharan/Galaxy/Eurovan/Espace/Siena/Odyssey/Voyager  w konfiguracji 2+3+bagażnik. Różnią się one nieco gabarytami, ale właściwie w każdy wejdzie wózek+pies+ coś jeszcze. Piszę to posiadając C8.

 

Jeżeli to za mało, to wyżej są już dostawczaki adaptowane na przewóz osób: Caravelle/Jumpy/Expert/Scudo/etc. W zależności od wersji mogą być całkiem cywilizowane. Teraz w ofercie np. Citroen ma SpaceTourera a Peugeot Travellera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grand Espace 4 po lifcie z silnikami 2,0.

Miałem Espace w wersji van przed liftowy. To było najwygodniejsze auto jakie do tej pory miałem. Po wyjęciu foteli 2 i 3 rzędu robi się z niego mały dostawczak.

Konfiguracje ustawienia foteli dają ogromne pole manewru do pomieszczenia pasażerów i bagażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2017 o 22:31, TWENTIS napisał:

Co kupic?

moze byc z usa

3 foteliki 2x dorosly  pies

ma miec bagaznik czyli odpada cos a'la Pacifica

Discovery 3. A jak za maly bagaznik to zostaje suburban, expedition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu ma być 2 rzędy foteli + wózek czy 3 rzędy +wózek? Jest to istotna różnica.

Benzyna, diesel, manual, automat?

Od czasu do czasu patrzę sobie czym bym mógł zastąpić swojego Eurovana I gen. i dochodzę do wniosku były to nieliczne auta z wersją osobową-rodzinną i dostawczą w tej samej budzie. Teraz są "bardziej osobowo-rodzinne" i "bardziej dostawcze". Mowa o autach zaprojektowanych na Europę bo amerykańskie są osobowo-rodzinne wielkości europejskich dostawczych. Do tego dochodzą komplikacje wersji napędu bo w niektórych modelach nie ma benzyny w ogóle albo benzyna V6 ;/tylko z ASB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.