Skocz do zawartości

Skrzynie Chrysler Pacyfica i zakup autka


tarna

Rekomendowane odpowiedzi

skrzynie.png.96ba1b2277eae3c18469bf5250e3c8ba.png

Z tego co czytałem to w Pacyfice w latach 2004 - 2007 była tylko jedna skrzynia A604 dlatego zapytuję czym różnią się te dwa wozy na powyższym zdjęciu?

Ciężko coś znaleść a moje autko się już sypie więc poszukuję coś i ta mi wpadło w oko:

Chrysler Pacyfica, 300M, Dodge Magnum najlepiej w wersji z silnikiem 3.5 v6 no chyba, że mi zaraz odradzicie albo w ostateczności coś w stylu laguny 3 2.0T w kombi chyba, że też odradzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tarna napisał:

 ale to co to jest np.:

 

To są polskie ogłoszenia i dolna półka cenowa modelu.

Skrzynie zostały prawdopodobnie wymienione na skutek naprawy po dzwonie, zalaniu lub usterce wynikającej z dużego przebiegu.

 

Amerykańskie samochody do bezawaryjnych zdecydowanie nie należą, ale naprawy są łatwe a części wspólne dla wielu modeli i marek.

W tym przypadku wymiana była akurat wskazana, bo z tego co piszą w podlinkowanym wyżej artykule, skrzynie 4-biegowe nie były zbyt udane/oszczędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

To jak masz takie rozeznanie w amerykańcach to może powiesz mi czy dodge magnum 2.7 pojedzie czy dopiero od 3.5 zaczyna to jeździć? mój styl jazdy to 10+ to co na znaku i wyprzedzanie jak już muszę.

Bo myślę jeszcze dokładnie o tym:

https://www.olx.pl/oferta/magnum-dodge-2-7-lpg-2004-rok-kombi-nie-vw-audi-CID5-IDlEiK4.html#eba264c8b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tarna napisał:

Dzięki :)

To jak masz takie rozeznanie w amerykańcach

 

 

Nie mam rozeznania, ale widzę, że celujesz w dolny pułap cenowy, co w przypadku amerykańskich samochodów, które są z natury kapryśne, może okazać się skarbonką bez dna ;) Nie odradzam, tylko ostrzegam. 

Osobiście nie kupiłbym samochodu sprowadzanego ze Stanów, ale jeśli Ci to nie przeszkadza to możesz tego Magnum sprawdzić. Skoro doturlał się na Chorwację, to może nie jest w takim złym stanie. Sprawdź sobie losowe części w sklepach i zobacz czy ceny Ci odpowiadają. Zobacz czy i jak mocno był walnięty, oraz czy posiada salvage title. Spalanie raczej od 12 ;) z górki, z wiatrem w plecy, bez dodawania gazu. Odepchnąć się odepchnie, w końcu to nie Cinquecento tylko prawie 200 konna v6'ka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.