Skocz do zawartości

Brak stop, ciągle swieci P.mgielne help!!


_cookie_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od wczoraj mam problem swieci mi tylko 3 światło stop. Żarówki wymienione masa jest bo reszta lampy działa. Nie mam + na obu lampach... bezpiecznik cały. Zero błędu spalonej żarówki. Gdzie jeszcze szukać przyczyny czy targac wiązki??? Przełącznik nad pedalem wygląda na cały. 

Druga sprawa lewe przeciwmgielne swieci non stop. Nawet po wyjęciu kluczyka i zamknięciu samochodu. 

Dodam że miga mi oświetlenie wnętrza jak otwieram zamykam szybę kierowcy... Jakieś sugestie propozycje  wszystko mile widziane ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczął bym standardowo, czyli od czyszczenia skrzynki bezpieczników przy akumulatorze, potem ewentualnie sprawdził masy. Jeśli to nie pomoże to wyciągnął bym wszystkie bezpieczniki od oświetlenia, wkładał pojedynczo sprawdzając po włożeniu którego zaczyna wszystko głupiec.

 

Trzecie światło stop świeci ciągiem czy prawidłowo pracuje w zależności od wciśniętego hamulca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.