Skocz do zawartości

Jaki LPG do audi A6 C5 2,4 V6?


Jaceq_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem kilka tygodni po zakupie w/w.

Auto (jeszcze) nie posiada LPG - zastanawia mnie zatem koszt instalacji LPG. Te silniki dość dobrze znoszą LPG, na jaki koszt miałbym się nastawiać?

 

PS. Podobno do avanta da się wcisnąć w 'koło' ok 70L. Czy ogólnie jest jakaś jakaś znaczna różnica w cenie zbiorników względem pojemności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie STAG 300 coś tam ;) + wtryskiwacze REG niebieskie i nie ma z tym żadnych problemów, chodzi bardzo fajnie. Spalanie od 10,5 do 13 / 100 km. Butla w kole 50 L, wchodzi równe 42 litry gazu. Nie ma żadnej różnicy w jeździe na LPG a na benzynie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mazi napisał:

Niech to wszystko zamontuje ktoś kto wie co robi.

 

 

Dokładnie, bo już widziałem taki przypadek że ten silnik pracował na reduktorze AT09 a powyżej 4krpm auto przerzucało na PB;l Oczywiście gazmen nie widział w tym nic złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, steyr napisał:

 

Dokładnie, bo już widziałem taki przypadek że ten silnik pracował na reduktorze AT09 a powyżej 4krpm auto przerzucało na PB;l Oczywiście gazmen nie widział w tym nic złego.

 

zabrakło reduktora - tu spokojnie ACR01 czerwony ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.