Skocz do zawartości

problem z doborem świec corsa d Lpg


halomistrz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na forum.Od niedawna posiadam corsę d 1,2 z fabrycznym lpg 86 kM z 2014r.Szukałem na forum ,ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.Chciałem wymienić świece i oryginalne takie jakie były są już niedostępne (Champion RC 8 MCC) Co sklep to różne katalogi i nie wiadomo co kupić,niektórzy zalecają irydowe za 50-70zł/szt .Jakie sprawdzone w rozsądnej cenie świece kupić (firma-oznaczenie) ? Takie których nie trzeba wymieniać np.po 15 tys km i są już sprawdzone przez kolegów w takim autku.Na moich jest przejechane 65 tys i już wielka pora je wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

coś chyba słabo szukałeś...

fabryczne świece to były nr kat GM 1214068  (firmy Champion, osobiście nie polecam, chyba lepiej Denso lub Bosch)

świece najwyższej jakości proponuje zmieniać max. co 30kkm a tańsze co 15kkm - inaczej moduł zapłonowy będziesz miał do wymiany...

osobiście kupowałbym najtańsze i wymieniał co max.12-15kkm przy okazji wymiany oleju...

świece GM

zamienniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w aso oryginały GM ,okazało się że to jednak Champion RC 8 MCC (normalnie w handlu ich  nie ma bo szukałem) koszt 148zł za komplet,wymiana co 30 tys.km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.