Skocz do zawartości

ankieta kącikowa - o nas, dla nas


ankieta dla kącikowych Motonitów  

108 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z luźniejszego piątku przygotowałem dla Was ankietę, dzięki której dowiemy się (mam nadzieję) czegoś więcej o sobie nawzajem :) 

Ankieta ma bardzo luźny charakter a jej wyniki nie posłużą do niczego oprócz ewentualnych (na pewno ciekawych) dyskusji.

 

Zapraszam do udziału.

 

PS. Uwaga - kilka pytań jest w opcji wielokrotnego wyboru :ok: 

PS2. Miałem pomysł na wiele więcej pytań (typ moto, strój, etc.), ale zatrzymały mnie ograniczenia techniczne :( 

 

LwG!

 

wspolna-pasja-laczy-ludzi-d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎17 o 22:10, FrugOs napisał:

Obserwuję regularnie, ciekawie się rozkłada, chociaż niektóre odpowiedzi mnie nie zaskoczyły ;)

 

które? przecież nie ma tam rozmiaru biustu;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FrugOs napisał:

 

Ciekawe jest to, że sporo ludzi samodzielnie serwisuje moto.

 

 

Bo masz wszystko na wierzchu,

bo nie trzeba szukać kanału czy podnośnika,

bo masz około 6 długich miesięcy na robota serwisowa,

bo nawet jak coś spierdzielisz to nie wpływa to na mobilność rodziny czy twoje dojazdy do roboty.

bo nawet jak coś uwalisz dokumentnie to pożyczasz busa za 40 zł i przewozisz nieruchomość do serwisu.

 

a instrukcje serwisowe do każdego japończyka w internetach.

I to oryginalne serwisowe danej marki albo Haynes.

 

Jak ktoś ma zaplecze czas i chęci to czemu nie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 12.05.2017 o 11:19, FrugOs napisał:

Korzystając z luźniejszego piątku przygotowałem dla Was ankietę, dzięki której dowiemy się (mam nadzieję) czegoś więcej o sobie nawzajem :) 

Ankieta ma bardzo luźny charakter a jej wyniki nie posłużą do niczego oprócz ewentualnych (na pewno ciekawych) dyskusji.

 

Zapraszam do udziału.

 

PS. Uwaga - kilka pytań jest w opcji wielokrotnego wyboru :ok: 

PS2. Miałem pomysł na wiele więcej pytań (typ moto, strój, etc.), ale zatrzymały mnie ograniczenia techniczne :( 

 

LwG!

 

wspolna-pasja-laczy-ludzi-d.jpgtrochę to jak by to powiedzieć dziwne bo nie ma odpowiedzi dla endurowców 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.