Skocz do zawartości

No spsuł się dziad...


blue_impuls

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde Captiva w końcu się popsuła. Jadę sobie dzisiaj, próbuję przyspieszyć a tu leeedwo coś się dzieje. Żeby było śmieszniej nie zapaliły się żadne kontrolki, na luzie silnik pracuje normalnie. Kurde, filtry wymieniam 2 x częściej niż trzeba. Jeżdżę trasy po kilkadziesiąt km bo fura wozi tylko rower na zawody, wyjazdy na działkę i wakacje a tu takie kwiatki:ogien:

 

Obstawiam EGR ale sam nie zweryfikuję tego:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, blue_impuls napisał:

Update: dziś po rozruchu zapaliła się kontrolka silnika. Nie jeździłem ale silnik na luzie pracuje OK. Pora skierować się do ASO:ogien:

 

ps. To forum to już całkowicie umarło...

Jeszcze nie póki my żyjemy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, blue_impuls napisał:

Update: dziś po rozruchu zapaliła się kontrolka silnika. Nie jeździłem ale silnik na luzie pracuje OK. Pora skierować się do ASO:ogien:

 

ps. To forum to już całkowicie umarło...

 

Nie masz interfejsu na bluetooth żeby samemu sprawdzić błędy?

 

A co do forum to niestety zostaliśmy pożarci przez konkurencję (chyba pochodzącą z AK żeby było śmieszniej ;)  )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Jaruga napisał:

 

Nie masz interfejsu na bluetooth żeby samemu sprawdzić błędy?

 

A co do forum to niestety zostaliśmy pożarci przez konkurencję (chyba pochodzącą z AK żeby było śmieszniej ;)  )...

No i nie mamy dostępu do serwisuwek :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, blue_impuls napisał:

Nie mam interfejsu bo się nie psuł:hehe: Kurde a termin w ASO za tydzień dopiero i nie mam jak na zawody jechać:ogien:

 

A nie mozesz wezwac assistance?

Jak zawioza na lawecie to pewnie miejsce sie znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zbyt rzadko nią jeździsz i domaga się uwagi? :hehe:

Masz diesla czy benzynę?

Koledze z pracy padła pompa paliwa w captivie dieslu (ta co jest w baku) i objawy miał podobne zanim całkiem padła. Kupił tani zamiennik i pożałował bo wymieniał 2 razy w ciągu 3 miesięcy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rwIcIk napisał:

Póki nie odczyta błędòw, można gdybać. Zaibwestowałby 30zł w interfejs obd i by już wiedział ;]

Te bledy czesto sa mylace. Jak mocy ubywa to moze byc lambda, przeplywka, pompa, swiece i ho ho ho. :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, blue_impuls napisał:

Update

 

Samochód ozdrowiał. Kontrolka znikła, jeździ jak nowy. Pytanie czy jechać do ASO jeśli to bł błąd chwilowy? Żal wydać parę stów na samą diagnostykę:hmm:

Obstawiam, ze w historii nie bedzie. Wiec jak nastepnym razem sie zapali to na lawete i do ASO wtedy maja szanse zeby odczytac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, blue_impuls napisał:

Update

 

Samochód ozdrowiał. Kontrolka znikła, jeździ jak nowy. Pytanie czy jechać do ASO jeśli to był błąd chwilowy? Żal wydać parę stów na samą diagnostykę:hmm:

Kup sobie ELM i zainstaluj apkę. :ok:

gdzieś jest mój wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.