Skocz do zawartości

A naszej koleżance.....


Keryp_

Rekomendowane odpowiedzi

@Pyrekcb Dziękuję.

Cieszę się bardzo bo poszło za pierwszym razem :) Ze stresu na ósemce się podparłam ale potem się opanowałam a miasto to już na spokojnie. Zdawałam w Garwolinie.

Jestem przeszczęśliwa :)

Screenshot_2017-05-23-17-39-56.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ancka napisał:

@Pyrekcb Dziękuję.

Cieszę się bardzo bo poszło za pierwszym razem :) Ze stresu na ósemce się podparłam ale potem się opanowałam a miasto to już na spokojnie. Zdawałam w Garwolinie.

Jestem przeszczęśliwa :)

 

To co - zaczynamy od GS 500? :phi:   ;l;l;l

 

A poważniej - w co celujesz? :cfaniak:

Jakiś CR? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pyrekcb napisał:

 

To co - zaczynamy od GS 500? :phi:   ;l;l;l

 

A poważniej - w co celujesz? :cfaniak:

Jakiś CR? ;)

 

Kręcą mnie bobberki, obserwuję ogłoszenia jakiś czas i nic fajnego nie ma a raczej sama nic nie zrobię. 

Dziś kolega mnie nakręcał na kawasaki ER5, mały przebieg 11000, 2001r, fajny stan, podobno lekki itd.  Nie wiem, w sumie od czegoś trzeba zacząć. Kiedyś zawsze chciałam mieć banditkę ale dziś siadłam na taką i kaplica za duże za ciężkie do ziemi ledwo sięgam.

Wolałabym jakiegoś klasyka coś starszego na szprychach, może udałoby się kiedyś zrobić CR:)

Ogólnie jak to kobieta nie wiem czego chcę narazie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ancka napisał:

@Pyrekcb Dziękuję.

Cieszę się bardzo bo poszło za pierwszym razem :) Ze stresu na ósemce się podparłam ale potem się opanowałam a miasto to już na spokojnie. Zdawałam w Garwolinie.

Jestem przeszczęśliwa :)

 

Gratulacje ! :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Moto dopiero szukam :)
Mam SR 125 więc dopóki czegoś nie znajdę to zostaje ze mną. Ale po jeździe na kursie xj a teraz sr, mam wrażenie jakby mi ktoś kotwicę za plecy rzucił :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎23‎.‎05‎.‎2017 o 22:01, ancka napisał:

Kręcą mnie bobberki, obserwuję ogłoszenia jakiś czas i nic fajnego nie ma a raczej sama nic nie zrobię. 

 

Skoro krecą Cie boberki to ogladnij nowa Hondę Rebel (500). Moto lekkie i bardzo przyjazne. Wygodne.

Oczywiście bardzo Ci gratuluję zdania egzaminu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Patrzyłam podoba mi się ale bardziej podobają mi się przerobione, starsze moto. Druga rzecz albo pierwsza to cena :/ Celuje w coś do 10tys może ciut więcej.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje !

 

Przy okazji ..widac wyraznie, że coraz wiecej dziewczyn jezdzi na 2oo.

Wczoraj na 7 widziqanych motocyklistów, 5 stanowiły dziewczyny.

 

A co mnie najbardziej cieszy .. byly to calkiem spore motocykle turystyczne-enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2017 o 22:01, ancka napisał:

Kręcą mnie bobberki,

 

mnie też ;) (nie mogłem się powstrzymać od komentarza..)

 

Co do tematu moto, dla Ciebie będzie super suzuki savage ls650, spokojne, nie za mocne, fajny gang i dobrze się na bobra przerabia, masa też ok

https://www.google.pl/search?q=ls+650+bobber&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjB5vn4zIrUAhUJaxQKHRxED-kQ_AUICigB&biw=1492&bih=644

 

sprawdzić tylko silnik czy nie stuka za bardzo bo inaczej trzeba remontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie rozumie! :)

 

zapraszamy na CCS spota czwartkowego :)  wczoraj było 35 maszyn.

 

usiądziesz na czym bedziesz chciala i wybierzesz co Ci leży... bobbery, szczury, cafe duże i małe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, woj_s napisał:

Gratuluje !

 

Przy okazji ..widac wyraznie, że coraz wiecej dziewczyn jezdzi na 2oo.

Wczoraj na 7 widziqanych motocyklistów, 5 stanowiły dziewczyny.

 

A co mnie najbardziej cieszy .. byly to calkiem spore motocykle turystyczne-enduro.

to prawda. i to na fajnych klasykach i customach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej lekturze Świata Motocykli dodam jeszcze że ciekawą opcją jest Romet SCMB 250

 

 

wygląda dobrze, gada dobrze, cena w twoim zasięgu

 

Lech Potyński dodał logo Martini i wygląda naprawdę fajnie

70c4c28b5241362d201ad74b476e74b5_fs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie, wygląda fajnie i podoba mi się ale to nadal chinol niestety. Widzę jakość wykonania z przed dwudziestu lat w przypadku mojej Yamahy sr, która mam obecnie a nowym Rometem. Sąsiad ma Rometa R 250 i jak ktoś lubi ten rodzaj motocykli to fajnie wygląda ale tylko z daleka. Złazi mu ten niby chrom, coś się dzieje z elektryką. Chyba jednak wolę jednak coś starszego :) Być może w tym przypadku moje uprzedzenia nie są słuszne ale nie chce sprawdzać.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pyrekcb napisał:

 

A co to są te? :hmm:

Coffe Custom Spot.

 

https://www.facebook.com/groups/CCSWarszawa/?fref=nf

Luźne, improwizowane spoty na placu Grzybowskim (z ktorego wczoraj nas wygoniła policja po interwencji życzliwego mieszkańca). Spotkanie o 19-1930 i potem jakis przelot przez miasto na jedzenie do umowionej knajpy itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ancka napisał:

Dzięki za sugestie, wygląda fajnie i podoba mi się ale to nadal chinol niestety. Widzę jakość wykonania z przed dwudziestu lat w przypadku mojej Yamahy sr, która mam obecnie a nowym Rometem. Sąsiad ma Rometa R 250 i jak ktoś lubi ten rodzaj motocykli to fajnie wygląda ale tylko z daleka. Złazi mu ten niby chrom, coś się dzieje z elektryką. Chyba jednak wolę jednak coś starszego :) Być może w tym przypadku moje uprzedzenia nie są słuszne ale nie chce sprawdzać.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

Szach mat chińczyki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ancka napisał:

Dzięki za sugestie, wygląda fajnie i podoba mi się ale to nadal chinol niestety. Widzę jakość wykonania z przed dwudziestu lat w przypadku mojej Yamahy sr, która mam obecnie a nowym Rometem. Sąsiad ma Rometa R 250 i jak ktoś lubi ten rodzaj motocykli to fajnie wygląda ale tylko z daleka. Złazi mu ten niby chrom, coś się dzieje z elektryką. Chyba jednak wolę jednak coś starszego :) Być może w tym przypadku moje uprzedzenia nie są słuszne ale nie chce sprawdzać.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

te starsze to co innego, one kosztowały po 6-7 tys, ale spoko rozumiem o co chodzi, aczkolwiek redaktor ŚM mocno go zachwalał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bielaPL napisał:

te starsze to co innego, one kosztowały po 6-7 tys, ale spoko rozumiem o co chodzi, aczkolwiek redaktor ŚM mocno go zachwalał ;)

Bo dystrybutorzy Junaka (Ci dostali w zeszłym roku dystrybucję Triumpha) i Rometa rosną w siłę. i mają kasę na artykuły w większym nakładzie niż wczesniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jimbo22 napisał:

Bo dystrybutorzy Junaka (Ci dostali w zeszłym roku dystrybucję Triumpha) i Rometa rosną w siłę. i mają kasę na artykuły w większym nakładzie niż wczesniej...

mi się też wydaje, że zamawianie przez nich najtańszego shitu prędzej czy później by ich zabiło, klient ostatnio zaczął patrzeć też na jakość i wymaga żeby jako tako to działało, to też ceny skoczyły ale podejrzewam że jakość też.. ale nie miałem, nie używałem więc nie potwierdzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się dalej tutaj, mój wczorajszy zakup. Parę rzeczy tylko jest nie w moim guście min lampa, lusterka, kierunki i narazie polatam tak jak jest, jak tylko odbiorę prawko ;] Fotka na szybko z wczoraj. 

Teraz jeszcze tylko muszę sprzedać swój. Może ktoś chce Yamahę SR 125 :)

Screenshot_2017-05-30-07-16-07.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ancka napisał:

Pochwalę się dalej tutaj, mój wczorajszy zakup. Parę rzeczy tylko jest nie w moim guście min lampa, lusterka, kierunki i narazie polatam tak jak jest, jak tylko odbiorę prawko ;] Fotka na szybko z wczoraj. 

Teraz jeszcze tylko muszę sprzedać swój. Może ktoś chce Yamahę SR 125 :)

Screenshot_2017-05-30-07-16-07.png

no ten bak i siedzenie tylne do uratowania :) 

lusterka pomijam bo to oczywista oczywistość:)

gratulacje! bedzie cafe czy bobber? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie bobber, oczywiście wyleci to co trzeba i się da na już, myślę że grubsza robota będzie przed przyszłym sezonem :)

Narazie kolega kombinuje jak wysunięte podnóżki trochę przesunąć, bo rozmiar buta mam za mały i nie sięgam za dobrze, kiera będzie lekko zwężona :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, woj_s napisał:

Ladne to to ;) ...ale szkoda ze nie turystyk :(

Do turystyka to musiałabym stanąć w innej kolejce tzn tej po wzrost :hehe:, bo na ogół to duże maszyny. Ten bardziej w moim guście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.