Skocz do zawartości

PUNTO 1 - fotel


NOWOPA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy fotel kierowcy z wersji 5-drzwiowej będzie pasował do wersji 3-drzwiowej? Już chyba z 3 raz znajomy spawał fotel 3d na wysokości gdzie znajduje się rączka do składania siedzenia i tak sobie wymyślił że fotel od wersji 5d będzie bardziej wytrzymały. Wszelkie uwagi mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% nie pasuje bo w wersji 5D nie składają sie tak jak w 3D. W 3D sa składane żeby mona było wsiąść do tyłu a w 5 D nie ma takiej potrzeby  bo sa tylne drzwi i fotel sie nie składa.

Ja  mam 3D i nigdy ne miałem problemu z pekajacym fotelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2017 o 10:10, bolekatepl napisał:

Na 99% nie pasuje bo w wersji 5D nie składają się tak jak w 3D...

Nie pasuje, czy np. po zamontowaniu nie będzie spełniał funkcji składania?

Może znajomy kolegi NOWOPA nie potrzebuje tej funkcji, a ma akurat taki fotel dostępny od ręki ...

Dnia 28.05.2017 o 09:14, NOWOPA napisał:

... Już chyba z 3 raz znajomy spawał fotel 3d na wysokości gdzie znajduje się rączka do składania siedzenia...

Pęka przy nowym spawie, na spawie, czy inaczej? Czy znajomy dawał jakieś dodatkowe wzmocnienia? I pytanie z tych niedyskretnych - ile waży znajomy ? :)

U mnie oderwała się z jednej strony poprzeczka pod siedziskiem i po spawaniu już nie było z nią problemów.

Dodam, że spawałem sam i to był mój pierwszy dzień spawania w życiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomto napisał:

Nie pasuje, czy np. po zamontowaniu nie będzie spełniał funkcji składania?

Może znajomy kolegi NOWOPA nie potrzebuje tej funkcji, a ma akurat taki fotel dostępny od ręki ...

Pęka przy nowym spawie, na spawie, czy inaczej? Czy znajomy dawał jakieś dodatkowe wzmocnienia? I pytanie z tych niedyskretnych - ile waży znajomy ? :)

U mnie oderwała się z jednej strony poprzeczka pod siedziskiem i po spawaniu już nie było z nią problemów.

Dodam, że spawałem sam i to był mój pierwszy dzień spawania w życiu :)

 No właśnie taki fotel z wersji 5d jest a nie zależy na tym żeby był uchylny. I tak się zastanawiam czy rozstaw śrub jest taki sam żeby tylko przełożyć, bez żadnych kombinacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.