Skocz do zawartości

junioras7


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, roach napisał:

wyciągniesz aku bez zdejmowania rozporki ???

Nie ma szans 😂😂😂. Rozpórka robi w tej sytuacji za anty kradzież akumulatora  😂😂😂 A tak na poważnie to nie ma potrzeby wyciągać akumulatora jak na razie i oby jak najdłużej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, junioras7 napisał:

Nie ma szans 😂😂😂. Rozpórka robi w tej sytuacji za anty kradzież akumulatora  😂😂😂 A tak na poważnie to nie ma potrzeby wyciągać akumulatora jak na razie i oby jak najdłużej 

tragedia jak dla mnie w takim zestawieniu....u mnie tez...aby aku wyciągnąć trzeba się nakręcić...dlatego zrobię tak jak Ty i przeciągnę kable do kabiny i dam aku do tylu...a ciężko do tego otworu się dostać ??

ps. dolna rozpórkę tez zakładasz ??

Edytowane przez roach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, roach napisał:

tragedia jak dla mnie w takim zestawieniu....u mnie tez...aby aku wyciągnąć trzeba się nakręcić...dlatego zrobię tak jak Ty i przeciągnę kable do kabiny i dam aku do tylu...a ciężko do tego otworu się dostać ??

ps. dolna rozpórkę tez zakładasz ??

Do tego otworu się dostaniesz bez problemu jest on zaślepiony korkiem gumowym nad pedałami. Tylko ja dalej nie wiem po co chcesz wyciagać co chwile akumulator a jak trzeba to jaki problem zdjąć rozpórke. U mnie się nie da przenieść akumulatora do środka zwłaszcza do bagażnika bo mam zabudowe i w przyszłości myślę o air ride. Co do dolnej rozpórki to nie mam narazie w planach zakładać ale czas pokaże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, junioras7 napisał:

Do tego otworu się dostaniesz bez problemu jest on zaślepiony korkiem gumowym nad pedałami. Tylko ja dalej nie wiem po co chcesz wyciagać co chwile akumulator a jak trzeba to jaki problem zdjąć rozpórke. U mnie się nie da przenieść akumulatora do środka zwłaszcza do bagażnika bo mam zabudowe i w przyszłości myślę o air ride. Co do dolnej rozpórki to nie mam narazie w planach zakładać ale czas pokaże 

a bo miale problemy co rusz z aku....i tak właśnie mi zostało:nie_wiem: wiec postanowiłem przerzucić go do tylu....choć teraz mam nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Tak zachodziły zmiany we wnętrzu auta pierwsza modyfikacja to oryginalne wysokie boczki oraz fotele z abarth 500 następnie nastąpiła zamiana koloru obić siedzeń i boczków oraz nowy tunel środkowy i chromowane dodatki z wersji Schumacher (nakładka na ręczny i ramka lewarka) także panele głośnikowe w drzwiach. Kolejna modyfikacja a zarazem końcowa to poflokowana deska oraz obszyte dodatki (obudowa licznika i obrotomierza, naba kierownicy, rączko oparcia przednich drzwi i tylne panele głośnikowe ) kierownica sportowa, oryginalne nakładki na pedały, adaptery wskaźników nawiewu środkowego i słupka 

 

 

adda349234ea5aabmed.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 10.06.2018 o 15:49, junioras7 napisał:

Tak na poważnie to licznika nie zamyka 😥

jak żeś naładował car audio z xx kg to tak będzie:nie_wiem: masa robi swoje...nie mam zdjęci ale jak miałem jeszcze typowego vana to  na pace miałem 3 skrzynki basowe i tez ledwo się rozpędzał:facepalm:...i nadszedł czas by się pozbyć ogółem z 60kg z tylu:oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wogole jakas skrzynka fiata pocisnie 290/kmh w konfiguracji od 1.1t po 1.4t

 

W uk masz latwy dostep pewnie do tjetow oraz gearbox'ow... Swapa zrobisz pewnie po kosztach. Pskowalbym serie abarth 500 competizione 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HARDTECHNO napisał:

Nie wiem czy wogole jakas skrzynka fiata pocisnie 290/kmh w konfiguracji od 1.1t po 1.4t

 

W uk masz latwy dostep pewnie do tjetow oraz gearbox'ow... Swapa zrobisz pewnie po kosztach. Pskowalbym serie abarth 500 competizione 

Części używane  można faktycznie czasem wyhaczyć w dobrej cenie ale koszty robocizny to już kosmos np w angielskim warsztacie ceny od £65 za robotogodzine a pośpiechu nie ma 😂 a i jakość pozostawia do życzenia 😀 Jak pytałem w warsztatach za ile mi zrobią swapa to albo nie podejmą się tego albo cena że taniej mi wysłać samochód lawetą do Polski do trs i wiem że przynajmniej będzie to zrobione perfekcyjnie 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem mozliwe... Ciapaty nie ogarnie tematu swapa?

Moze jakiegos polaka poszukasz? 

 

Ewentualnie sam sie za to wezmiesz Krok po Kroku z tutorialem od pomocy Centomaniakow.

Tak czy siak podziwiam zamilowanie checi i zapal. 

Czekam na kolejne mody zeby look'nac

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, junioras7 napisał:

😂😂😂 u mnie są mile 180 mil to nie ma szans przy 1.1 żeby tyle pocisnął 😜 i  1.4 też by nie dał rady 😂😂😂

Domyślałem się hehe....A mój post jak najbardziej realny...

Edytowane przez roach
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, HARDTECHNO napisał:

Calkiem mozliwe... Ciapaty nie ogarnie tematu swapa?

Moze jakiegos polaka poszukasz? 

 

Ewentualnie sam sie za to wezmiesz Krok po Kroku z tutorialem od pomocy Centomaniakow.

Tak czy siak podziwiam zamilowanie checi i zapal. 

Czekam na kolejne mody zeby look'nac

Nasi rodacy też się mega cenią. A z ich dokładnością i kompetencją  to można książki pisać 😂 3 polskie warsztaty nie mogły sobie poradzić z UPG i z nieszczelnością układu chłodzenia  😲 a gdzie tu mówić o swapie 😂😂😂. Póki co to na dzień dzisiejszy tylko TRS wchodzi w grę 😆

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
3 godziny temu, HARDTECHNO napisał:

Ładnie. Ale brakuje ci gumowych osłon wajchy ręcznego na tarczy kotwicznej...czyżby pominięcie czy brak dostępności?

masz może fotkę o jaką osłonę chodzi bo nie bardzo wiem ale raczej nie zapomniał bym bo nic mi nie zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.