Skocz do zawartości

junioras7


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, junioras7 napisał:

Tak belkę i wahacze kupiłem gotową po regeneracji 

No no właśnie znalazłem ogłoszenie😀 czyli zrobiłeś wymianę i dałeś gotowca....fajnie bo auto nie stoi ileś czasu a chwila moment i jeździ dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obyło się bez problemów ze sprzedawcą. Z zaczęciem prac byłem ponad 2 miesiące opóźniony  tyle się użerałem. Ale co do jakości nie mogę złego słowa powiedzieć godny polecenia. Tylko odbiór osobisty, wysyłki nie polecam i płatność przy odbiorze. Teraz moją starą  dam do wypiaskowania i malowania proszkowego i ląduje na strych 😆 w razie czego będzie jak znalazł 😀

5 godzin temu, roach napisał:

No no właśnie znalazłem ogłoszenie😀 czyli zrobiłeś wymianę i dałeś gotowca....fajnie bo auto nie stoi ileś czasu a chwila moment i jeździ dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, roach napisał:

Ja mam dostęp do piaskarki....moze coś sam pomodze😁ale to później wpierw inne części 😝

Aż zazdroszczę 😆 Wysłałem zapytanie do eibacha czy mi zrobią sportowy anti roll kit  bo teraz nie mają już w swojej ofercie od kilku lat do seicento. Zobaczymy co mi odpiszą 😀. Czekam z niecierpliwością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pierwsze wrażenia po trzech dniach jazdy na zmienionych tulejach na poliuretanowe mogę powiedzieć różnica kolosalna. Przede wszystkim znikły głuche stuki, samochód stał się sztywniejszy na zakrętach nie czuć przechyłów (wcześniej czasami obcierało o nadkola ) stał się lekko twardy ale nie uciążliwy ( wcześniej na bilstein b6 to kręgosłup bolał  😂😂😂 bez poliuretanow. To teraz byłby beton. Na tor chyba nie ma lepszej opcji) Podsumowując inwestycja typu musisz ją mieć 😆😀

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 25.02.2019 o 17:52, junioras7 napisał:

Aż zazdroszczę 😆 Wysłałem zapytanie do eibacha czy mi zrobią sportowy anti roll kit  bo teraz nie mają już w swojej ofercie od kilku lat do seicento. Zobaczymy co mi odpiszą 😀. Czekam z niecierpliwością 

Daj znac jak dostaniesz odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski oddział nawet nie pofatygował się odpisać a wysłałem 3 zapytania. Brytyjski odpisał na drugi dzień. Że niestety nie wykonują do seicento chodź mieli dużo zapytań w poprzednich latach. Zapytałem że zamówienie było by na 30 sztuk lub więcej odpowiedz niestety taka sama to dla nich nie opłacalne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, junioras7 napisał:

Polski oddział nawet nie pofatygował się odpisać a wysłałem 3 zapytania. Brytyjski odpisał na drugi dzień. Że niestety nie wykonują do seicento chodź mieli dużo zapytań w poprzednich latach. Zapytałem że zamówienie było by na 30 sztuk lub więcej odpowiedz niestety taka sama to dla nich nie opłacalne 

Może link pozwoli ci coś wydumać metodą garażowa?

 

http://centolovers.blogspot.com/2009/11/cinquecentoseicento-front-anti-roll-bar.html?m=1

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Części używane  można faktycznie czasem wyhaczyć w dobrej cenie ale koszty robocizny to już kosmos np w angielskim warsztacie ceny od £65 za robotogodzine a pośpiechu nie ma a i jakość pozostawia do życzenia Jak pytałem w warsztatach za ile mi zrobią swapa to albo nie podejmą się tego albo cena że taniej mi wysłać samochód lawetą do Polski do trs i wiem że przynajmniej będzie to zrobione perfekcyjnie
Gdzie takie ceny ?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Jak dla mnie troche tego za duzo,ale kwestia gustu.Poza tym mysle ze te głosniki po bokach deski zrobią wiecej bałaganu w muzyce niz poprawy.Testowałem kiedys takie połozenia i grało miernie.Poza tym zgrac to z reszta to juz wyzwanie.. no chyba ze nie musi sie zgrywac to ok :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2019 o 07:37, adamek12 napisał:

Jak dla mnie troche tego za duzo,ale kwestia gustu.Poza tym mysle ze te głosniki po bokach deski zrobią wiecej bałaganu w muzyce niz poprawy.Testowałem kiedys takie połozenia i grało miernie.Poza tym zgrac to z reszta to juz wyzwanie.. no chyba ze nie musi sie zgrywac to ok :0

Tak jak mówisz kwestia gustu jednemu się podoba drugiemu mniej lub w ogóle . Co do jakości dźwięku. To tu nie ma dyskusji wiele czynników jest związanych z car audio, wygłuszenie, jakość sprzetu i jego dobranie oraz jego wystrojenie. Jak dobrze wiesz przy spełnieniu wyżej wymienionych czynników. A przede wszystkim dobrej scenie bo to jest podstawą nie ma opcji żeby w takim przypadku nie było jakości dźwięku. Niestety z przodu głośniki 10 cm nie dadzą rady. Ale po zmianie jak u mnie na 13cm różnica jest kolosalna. Pierwotny zamysł był 16.5cm. Niestety takie były za duże i wyglądowo kompletnie mi nie pasowały. Sprzęt dobierałem pod jakość dźwięku A nie umc umc 😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
20 godzin temu, HARDTECHNO napisał:

Czy w UK przeszedlbys MOT jakbyś miał czyste szkło spolerowane plus soczewkę h4? 

Mot mogłby przejść jakimś cudem. Chociaż pewnie nie. Ale problem byłoby przy crashu anulowali by ubezpieczenie i by się skończyło płacz i płać

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Ciekawe jak będą grać z autem😁....mogleś kupić szpilki odpowiedniej długość i mieć spokój ze śrubami... lajtowo dystanse będą podchodzić bez konieczności dobierania śrub.😜

Edytowane przez roach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, roach napisał:

Elegancko.....myslalem ze wjedzie floczek😜

Floczek był 😊 jakbym się wtedy zdecydował na kolor grafitowy to by został już na stałe 😁 Niestety czarny kolor floku w utrzymaniu czystości to jest masakra wszystko na tym widać zwłaszcza jak się jeździ z otwartym dachem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deska już założona zeszło mi cały dzień bez niespodzianek się nie obeszło. Najwięcej czasu pochłonęło mi z uporaniem się z alarmem oraz że stacyjką. Elementy nawiewy i adapter nawiewu który jest we floku muszą też zostać obszyte 

20200328_164626.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem zrobić krótki filmik jak wyglądają części od faltdachu i ich nr seryjne które mogą odpowiadać za nie domykanie się dachu lub brak naciągu (cięgna, prowadnice, wodziki czy korbowodzik) teraz można sobie sprawdzić jak powinna dana część wyglądać. Oczywiście za nie działanie może też odpowiadać silniczek czy elektryka 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.