Skocz do zawartości

junioras7


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, CentoPassion napisał:

Myślałem o tym ale najpierw swap 1.4t  potem się pomyśli 😊

Pisałem z trs O swapie 1.4 T Jet......jak na razie cena jest kozacko wysoka.....jak juz bym miał robić swap u nich to zwykle 1.4 bardziej cenowo do mnie przemawialo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

A masz więcej fotek jak Sejak był.na zawiasie b6????? Jak to sie prowadzilo? Mój gwint jest za miękki auto słabo sie prowadzi po zakrętach lipa 😢 

 

[email protected]

Edytowane przez roach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam dobrych wspomnień z b6 były dla mnie za twarde po dłuższej jeździe kręgosłup mnie bolał. Jazda po mieście na nierównościach byla koszmarna. Były też przechyły podczas zakrętów. Dopiero po założeniu poliuretanów i rozpórek przednich dolnej i górnej przechyły znikły. Na tor b6 pewnie to optymalne rozwiązanie ale do użytku na co dzień dla mnie kompletnie się nie nadają zero komfortu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyjemny film.....i nie wiem czemu ale jednak auto które jedzie lepiej wygląda niz na zdjęciach😝😁😁😁😁 te szpilki jakiej długości????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
W dniu 23.11.2020 o 08:07, roach napisał:

Dobra rzecz gdy można ich używać jako dodatkowe oświetlenie drogi.....😁

Ja jeżdżę do pracy rano lub jak kto woli w nocy 🤣 o 3.30 pusto na drodze więc śmigam na halogenach poza miastem na niektórych odcinkach trasy  😜😁😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CentoPassion napisał:

Ja jeżdżę do pracy rano lub jak kto woli w nocy 🤣 o 3.30 pusto na drodze więc śmigam na halogenach poza miastem na niektórych odcinkach trasy  😜😁😊

Ja zrobię zdjęcie jak moja listwa ledowa oświetla drogę.....calkiem widno jest😁😁....o 3.30 to przekrecam sie na drugi bok😅😅😅😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Godzinę temu, roach napisał:

W środku masz ładniej niz ja w mieszkaniu😉😉😉....ten uchwyt robi robotę 😁 w sc ciężko znaleźć dobre miejsce na uchwyt na napoje.

Szukałem wielu opcji jeśli chodzi o uchwyt do napojów. Zależało mi przede wszystkim żeby wizualnie też się prezentował. Niewiele mi brakło a znalazł bym mega miejsce ale zabrakło bardzo nie wiele raptem 1.5 cm. Chciałem w panelu środkowym umieścić uchwyt od saaba widziałem że od audi ktoś tam umieścił ale niestety ten od saaba był o ciut za szeroki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.