Skocz do zawartości

junioras7


Rekomendowane odpowiedzi

Seicento 1.1 

- nowy lakier kolor został w ori

- zawieszenie (bilstein b6, sprężyny eibach -40, wahacze, stabilizatory, drążki

- zbiornik paliwa , pompa paliwa, 

- tarcze brembo max i klocki, bębny, tarcze kotwiczne,  przewody hamulcowe giętkie i sztywne)

- poduszki skrzyni i silnika

- nowy układ chłodzenia  (wentylator, chłodnica, węże, zbiornik wyrównawczy, nagrzewnica)

- car audio zabudowa bagażnika ( wzmaki 2x Hifonics, suby 2x Focal, kondensator 1.2 Farada Hifonics, przewody 35mm2) panele głośnikowe drzwi Hifonics 16" odseparowane 

- wygłuszenie całego auta silent coat 

-  kubełki z fiata 500 abarth 

- nowa tapicerka 

- zestaw body ( zderzaki, nakładki progów, spoiler z  seicento schumacher)

- alusy 14" Ronal 

- przewody zapłonowe, cewki, świece irydowe

- wydech + tłumik końcowy ulter sport 8020160826_195711.jpg.3b8d85d38bff4353d0d86ee0005d41a5.jpg

1492841453160.jpg.bd5117656323361673b45f35bb75e6a7.jpg20170427_145229.jpg.6bd6eff341359f3efae6681baed64291.jpg1492841460471.jpg.33c52871fb64e82b6056686f2ec1da3b.jpg20170513_192101.jpg.ab22f490276808f95935d34cf27895ec.jpg20161027_125619.jpg.8fd9b176a7ade1fdbe334c5903f45039.jpg20170418_130954.jpg.f78f050235847759e2de09687d02771b.jpg20170116_135855.jpg.90e97a7eb04737a7d62022b40424a750.jpg

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, roach napisał:

dawałeś jeszcze izolacje na drzwi i potem boczek ???

Witaj na izolacje w drzwiach dałem  jeszcze pianke dodomat a pod boczek poszla pianka tapicerska oraz pod skórę boczku też dałem piankę 

Edytowane przez junioras7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wymiana tapicerki 

- fotele przód i tył 

- podsufitka skóra czarna perforowana 

- boczki przednie i tylne  skóra czarna ze srebrnymi nićmi 

- przednie listwy i panele głośnikowe skóra 

- kierownica czarna skóra gładka ze srebrnymi nićmi 

- zabudowa car audio skóra 

W przyszłym roku może pod koniec tego planuję jeszcze obszyć deskę rozdzielczą, tunel środkowy i rączkooparcia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

ja właśnie taki zestaw rok temu kupiłem ramkę i nakładkę ręcznego mam już założone natomiast nakładki na pedała są w kiepskim stanie więc nie założyłem a podstopnicy u mnie się nie da założyć  (w anglikach ich nie ma) i sprezentowałem kumplowi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bzyczek00 napisał:

Te welurki na nadkola jeszcze bys zalozyl i tyl bedzie lala :oki: moim zdaniem

Tapicer ma mi uszyć 

 

4 godziny temu, adamek12 napisał:

Jezeli ma byc poprostu glosno to ok,jak zalezy na jakosci i ukierunkowaniu dzwieku to niekoniecznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To zależy od punktu siedzenia :) oraz zależy kto co lubi mały test kino domowe włącz muzykę i najpierw niech gra sam przód plus subwoofer a potem włącz głośniki za sobą i oceń ale tak jak napisałem kto co lubi (sejo jest tak małym autem że faktycznie obyło by się w moim przypadku bez tych tylnych. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawie sie troche w audio w sejku,jakies 18 lat czyli jak kupilem pierwszego sportinga jak jeszcze pracowalem w aso,cos tam obsluchalem,cos tam dlubalem non stop i troszke mi sie gust zmienil od małolata.

 

Moje audio przeszlo duuzo wcielen od tamtej pory ( oczywiscie przy zmianie seja na innego) i po pierwsze to co piszesz o kinie to sie zgadza,tak,ale do ogladania filmow w dts 5.1,i tez to umiejscowienie wzgledem polki tylnej ktorej niemasz jest duzo gorsze,glosniki na przeciw siebie i bez ukierunkowania robią duzo balaganu.

Na pewno gra,ale jak dla mnie to miejsce to nie jest idealny wybor.

Poza tym kino czy muzyka?

Ja po latach zmienilem tendencje z glosnego,cisnieniowego grania na prawdziwe stereo wspomagane subem.

Sam mam 5.1 w seju do ogladania filmow co czynie rzadko ale tak sobie ujebalem i tak zrobilem,tyle ze glosniki tylne efektowe umiescilem w podsufitce w rogach i sa skierowane na glowe.

Nie zebym sie madrzył,poprostu moje zdanie poparte jest latami zabawy z muzyka w sejku ktore zreszta wymoglo na mnie inne tuningi z powodu wagi sprzetu ☺

 

Ale jedno jest swietą racją,kwestia gustu i tego co sie komu podoba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,dopiero po 10 latach kombinacji i zmian sprzetu doszedłem do tego zeby z systemu przedniego słyszec dzwieki z za siebie i to nic nie biorąc :)

 

Serio,tylko wymaga to niestety chwytania sie wyzszej połki sprzetowej i uzywania korekcji czasowych czyli procka,choc teraz wiele radyjek ma wbudowane procki.Tyle ze to są proste konstrukcje,w przypadku jak ktos ma wyzsze wymagania co do  grania w stereo w aucie to raczej zewnetrzny proc.

Temat rzeka... 

 

Chyba moje pierdzidło pojawi sie kiedys w galerii,moze dorosne do tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dotarła do mnie paczuszka a w niej poflokowana deska, adapter nawiewu na 1 wskaźnik oraz słupek na 2 wskaźniki wykonał dla mnie Mistrz w swoim fachu Michał Dobr z Flocker.pl wielkie dzięki za mega pracę już nie mogę się doczekać żeby założyć to autka 

a3f24a01dc2200b1.jpg

27fb96e37637116d.jpg

a62342b72493df55.jpg

c8c72e3027f6b7e3.jpg

f7b0c624f181fd07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, junioras7 napisał:

sorki źle zmierzyłem osadzenie to 39mm 

no właśnie moja ma z 9 cm i wygląda na głęboką....świetnie wszystko się komponuje:oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W niedzielę skończyłem projekt car audio po podpięciu 2 wzmaka i tylnych głośników  (siedzenia pasażerów) różnica jest gigantyczna w odsłuchu i jak tu sigerowano że odbiór się pogorszy nic takowego się nie stało a wręcz przeciwnie dodatkowo pasażerowie z tyłu zyskali Jest moc 💪Podsumowując w desce są 10cm w słupkach tweetery w przednich drzwiach 16.5 cm odseparowane  (tweetery w słupkach) tył 6x9 bagażnik 2 suby 25cm.Razem maksymalna moc  RMS 1330 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w desce są jedno drożne średnie tweety wysokie na słupku i w drzwiach niskie z tyłu 3 droźne, bagażnik 2 suby tak jak pisałem wcześniej nie chodzi mi o umc umc tylko jakość dźwięku i ten zestaw spełnia na maxa moje oczekiwania pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.