Jump to content

junioras7

CentoPassion
 Share

Recommended Posts

Chciałem zostawić ją w oryginale bo to niby taka już unikatowa kierownica jedynie co zostało zmienione a da się w każdej chwili przywrócić do oryginału to ta nie wiem jak to nazwać stopka osłona kolumny została obszyta 😊

10 godzin temu, CentoPassion napisał:

Myślałem o tym ale najpierw swap 1.4t  potem się pomyśli 😊

Pisałem z trs O swapie 1.4 T Jet......jak na razie cena jest kozacko wysoka.....jak juz bym miał robić swap u nich to zwykle 1.4 bardziej cenowo do mnie przemawialo. 

• 1 month later...

A masz więcej fotek jak Sejak był.na zawiasie b6????? Jak to sie prowadzilo? Mój gwint jest za miękki auto słabo sie prowadzi po zakrętach lipa 😢 

[email protected]

Edited by roach

Ja nie mam dobrych wspomnień z b6 były dla mnie za twarde po dłuższej jeździe kręgosłup mnie bolał. Jazda po mieście na nierównościach byla koszmarna. Były też przechyły podczas zakrętów. Dopiero po założeniu poliuretanów i rozpórek przednich dolnej i górnej przechyły znikły. Na tor b6 pewnie to optymalne rozwiązanie ale do użytku na co dzień dla mnie kompletnie się nie nadają zero komfortu 

• 2 weeks later...

Przyjemny film.....i nie wiem czemu ale jednak auto które jedzie lepiej wygląda niz na zdjęciach😝😁😁😁😁 te szpilki jakiej długości????

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

U mnie taki bałagan że szkoda gadać😳....musze powoli szykować sie na wyjęcie tego silnika i zrobić to na nowo. Lub kupić odrazu 1.4 I wtedy działać.

20 minut temu, CentoPassion napisał:

Co ja bym dał za 1.4 czy 1.2 8v 75km turbo marzenia 😁

1.2 8v nic sie nie różni od 1.1 więc działaj.....😁

• Like 1

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
W dniu 23.11.2020 o 08:07, roach napisał:

Dobra rzecz gdy można ich używać jako dodatkowe oświetlenie drogi.....😁

Ja jeżdżę do pracy rano lub jak kto woli w nocy 🤣 o 3.30 pusto na drodze więc śmigam na halogenach poza miastem na niektórych odcinkach trasy  😜😁😊

Godzinę temu, CentoPassion napisał:

Ja jeżdżę do pracy rano lub jak kto woli w nocy 🤣 o 3.30 pusto na drodze więc śmigam na halogenach poza miastem na niektórych odcinkach trasy  😜😁😊

Ja zrobię zdjęcie jak moja listwa ledowa oświetla drogę.....calkiem widno jest😁😁....o 3.30 to przekrecam sie na drugi bok😅😅😅😅

• 1 month later...
17 godzin temu, roach napisał:

O tą skórę musisz jakoś dbać???

Kupiłem chusteczki sonax do czyszczenia i impregnacji i od czasu do czasu nimi przecieram . Oraz raz na pół roku impregnuje mleczkiem do skóry naturalnej 

W środku masz ładniej niz ja w mieszkaniu😉😉😉....ten uchwyt robi robotę 😁 w sc ciężko znaleźć dobre miejsce na uchwyt na napoje.

Godzinę temu, roach napisał:

W środku masz ładniej niz ja w mieszkaniu😉😉😉....ten uchwyt robi robotę 😁 w sc ciężko znaleźć dobre miejsce na uchwyt na napoje.

Szukałem wielu opcji jeśli chodzi o uchwyt do napojów. Zależało mi przede wszystkim żeby wizualnie też się prezentował. Niewiele mi brakło a znalazł bym mega miejsce ale zabrakło bardzo nie wiele raptem 1.5 cm. Chciałem w panelu środkowym umieścić uchwyt od saaba widziałem że od audi ktoś tam umieścił ale niestety ten od saaba był o ciut za szeroki

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...